"נצלו את ימי המכירות של 'לובינסקי'"

לרגל שלושת ימי המכירות של 'לובינסקי' ביקשנו לריאיון את מר עדי שרון, מנהל מכירות מותג 'פג'ו' שממליץ לכם לנצל את יום המכירות האחרון של לובינסקי. {מותג הרכב שכבש את אירופה}

לרגל שלושת ימי המכירות של 'לובינסקי' ביקשנו לריאיון את מר עדי שרון, מנהל מכירות מותג 'פג'ו'

'ימי מכירות' תמיד מביאים את כולנו לאסוציאציה של דבר משתלם ששווה לנו לבדוק ולרכוש. בימים אלה התבשרנו כי חברת הרכב הידועה 'לובינסקי' עורכת ימי מכירות משתלמים במיוחד לרכבים.

פנינו למר עדי שרון, מנהל מכירות מותג 'פג'ו' בלובינסקי רכבים, וביקשנו לשאול:

בכמה ימי מכירות מדובר ובאיזה תאריך אתם עורכים אותם השבוע?

 

"לובינסקי נערכה לשלושה ימי מכירות הנמצאים בעיצומם. מדובר בתאריכים. 21 22 23 לאוקטובר, ח', ט' וי' בחשוון, כלומר הימים רביעי, חמישי ושישי השבוע", משיב שרון.

 

אלו מותגים ימכרו בימי המכירות?

 

"מותגים פופולריים במיוחד בציבור הישראל בכלל ובציבור החרדי, רכבים יוקרתיים ונוחים שהוכיחו את עצמם מהמותגים: סיטרואן, פג'ו ואם ג'י".

 

האם סיטרואן C 4 זו המכונית הפופולרית המדוברת, עם המנוע החדש? ספר לנו עליה.

 

"אכן", מאשר שרון, "זו המכונית המדוברת ביותר בשוק הישראלי לאחרונה. מכונית בעלת מנוע ומכלול ביצועים יפני מתקדם, שמשלב את הנוחות הצרפתית והופך את הרכב למוצר הכי אטרקטיבי בשוק, ולא לחינם".

רכבים 2

ציינת קודם שבמכירות יימכר מותג אם ג'י? תוכל להחכים אותנו במה מדובר?

 

"אם ג'י הוא מותג הרכב שכבש את שוק הרכב באירופה. מדובר במותג אנגלי שנרכש על ידי תאגיד סיני, ומשווק כיום בארץ כרכב הסיני הראשון שמשתלב בשוק. מדובר ברכב אמין, מפנק במיוחד, עם ביצועים מעולים שנמכר במחיר נמוך מחבריו לקטגוריה בגלל העובדה שהוא מותג חדש יחסית בארץ ורוצים להריץ אותו על הכביש. מי שינסה את רכבי אם ג'י לא יתאכזב".

 

ולמי שרוצה להגיע לימי המכירות, תן בבקשה כתובת לאולמות התצוגה הראשיים של לובינסקי.

האולמות הראשיים הם בבני ברק ברחוב השומר ובירושלים בתלפיות.

רכבים 6רכבים 4רכבים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.