נקמה בחרדים: עשרות חילונים חסמו את הכניסה למודיעין עילית (תמונות)

עשרות חילונים הפגינו ערב כניסת השבת בכניסה לעיר החרדית מודיעין עילית – במחאת תגובה להפגנות הפלג הירושלמי בשבועות האחרונים. צפו בתיעוד { "הגיעו מים עד נפש"}

עשרות חילונים הפגינו ערב כניסת השבת בכניסה לעיר החרדית מודיעין עילית – במחאת תגובה להפגנות הפלג הירושלמי בשבועות האחרונים.

המפגינים ניסו לשבש את תנועת הרכבים שביקשו להיכנס לעיר לקראת כניסת השבת, המשטרה נהגה כלפי המפגינים ברכות, ואילו שלושה תושבי מודיעין עילית נעצרו על ידי המשטרה בגין הפרות סדר.

"צבא חוסמי הכבישים אינו צבא חוקי", קראו המפגינים, תושבי מודיעין, לפיד, נילי וגבעת אורנים, שמחו על הפקקים הארוכים שנוצרים בצומת שילת כתוצאה מהפגנות החרדים. "תנו לנו לאזרחים לנצח, סוף סוף אנחנו אומרים את שלנו. יום שישי הוא יום טוב להפגין. בשני הצדדים של השער לא עובדים – בצד אחד באופן קבוע ובצד שלנו רק ביום שישי".

כמו כן נשאו המפגינים שלטים עליהם הכיתוב "הגיעו מים עד נפש, הכביש הוא של כולנו" ו"הקם לחסומך השקם לחסומו". בעקבות ההפגנה נוצר פקק ארוך בכניסה למודיעין עילית.

צילום מנחם קולדצקי קוקר

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צודקים צודקים, אך הם חוזרים על אותה טעות. חוסמים אנשים חפים מפשע ולא מעורבים. מדיניות ההכללה פסול ולא יעיל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בעצם ממש תסמר שערות אנוש לראות הצביעות ששורה, אצל חלק מכלל ישראל, ובאמת חייבים ללחום נגדם בכל עוז ושלא לירא משום דבר רק מהקב"ה, ובעוה"ר עדיין המדינה הטמאה עומדת במרדה, מרידה ובגידה נוראה על ד' ועל משיחו, והרשעים כים נגרש השקט לא יכלו, ואינם יכולים לראות האיך היראי ד' עדיין עומדים עזה, ועומדים איתן באמונה בד' ובתורתו, ואינם נמשכים אחר טומאתם, והיראי ד' הם לקוצים בעיני הרשעים ימש"ו. ועל כן טכסו עצה לחסל ולהשמיד היהדות החרדית היל"ת וגזרו אומר לגזור "גזירת גיוס" הנוראה, גזירת שמד וכליה על כלל ישראל ח"ו, הלב פוסק מלפעום כשמתבוננים מה שקרה לפנינו, כלל ישראל עומד לפני גזירת כלי' ח"ו, במלוא מובן המילה! – והגזירה כבר בתוקפו!

  היא ממש בתקפו! כבר נמצאו בכור ההיתוך בהצבא הטמא למעלה מששת אלפים בחורים ואברכים חרדים!! נוראות קרה בימים הללו!! לב היהודי אינו רוצה להאמין זאת, אבל המציאות המרה טופח בפנים!. יש כאן מסע השמד שהולך וגדול מיום ליום, ורצונם ומאויים גלוי ואינם מסתירים אותו שעד שנת תשפ"ג כבר יהיו כל הבחורים ואברכים בצבא הטמא והזימה השם ירחם, נורא נוראות!! וגלגל השמד הולך ומתגלגל בלי הפסק, ומחריב נפש אחר נפש מבלי לחמול על מי שהוא, – זהו המציאות היבישה, שומו שמים על זאת!

  לא יחרד??!

  ובס"ד רואים בחוש שנצח ישראל לא ישקר, וכלל ישראל ישאר נאמן לד' ולתורתו בעלי פשרות כלל וכלל, וכח כל הצדיקים הקודמים החת"ס ותלמידיו, והחזון איש והרב מבריסק זי"ע וכו' עומדת לפנינו, וזה נותן לנו כח לעמוד איתן נגד רשעי ישראל. וכמובן שהם צריכין לחיזוק ולעידוד מאחינו בני ישראל שלא יפלו תחת עול המשא, ושלא ישברו מכח הלחץ והדחק, וצריכים לחזקם שיעמדו איתן במצח נחושה וללחום בעזות עד יעבור זעם. אי לזאת יזדעזו תבל ומלואה בשמוע שמועה נוראה ומחרידה, שמנהיג מפורסם דמתקריא "סאטמר רבי מאנרו" פער פיו ויצא בדברי הירוס לחרף ולגדף מערכת קדוש ישראל, בדברים בוטים כמדקרות חרב, דברי לעג וקלס נגד נקיי הדעת שבירושלים, ובזה דקר חרב בהיראי ד', בכל המערכה נגד הגזירה הנוראה, ועלה בידו לקרר ולהחליש הקול המחאה וקול המלחמה אשר במחנה!! שומו שמים על זאת!!

  מי האמין זאת שבשנת תשע"ז ידרוש שליח השטן דרשת דופי מי שקורא לעצמו "סאטמר רבי אהרון" את מי חרפת וגדפת ??! על מי הנפת גרזן??!! על רבינו זי"ע! על החת"ס ותלמידיו!! על הקב"ה ועל כל הצדיקים הקודמים!! החילול שם שמים בוער עד לב השמים!! אתה מעכב הגאולה שלמה, באיזה אחריות נטלת על שכמך להרוס ולחבל כרם בית ד'??? צריכים לקרוע קריאה על זה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב