מונטג תקף את פרוש: "שלומי אמונים בגדו בנו בבחירות"

לחץ על פרוש? נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן הורה הערב לר״ע בית שמש היוצא משה אבוטבול לעמוד בראש צוות המשא ומתן לגיבוש הקואליציה בעיר בית שמש מול ראשת העיר הנבחרת עליזה בלוך. המטרה למנוע את כניסת נציג שלומי אמונים. מוקדם יותר, תקף משה מונטג בקבוצה פנימית את פרוש ואנשיו: ״שלומי אמונים בגדו במהלך הבחירות. הם מנסים כעת להיכנס לקואליציה העיקר להציל את עורם

נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן הורה הערב לר״ע בית שמש היוצא משה אבוטבול לעמוד בראש צוות המשא ומתן לגיבוש הקואליציה בעיר בית שמש מול ראשת העיר הנבחרת עליזה בלוך, ואסר עליו להתפטר מחברותו במועצת העיר עד להשלמת משימה זו. המשימה הוטלה במטרה למנוע את כניסתו של נציג שלומי אמונים אברהם פרנקל לחבר מועצת העיר.

ייתכן ובשס לוחצים על פרוש להביע תמיכה בליאון בירושלים, כנראה בשס שולפים את כל הקלפים שיש להם בחזה על מנת להביא למכבש לחצים על שלומי אמונים שיסוגו בהם מכוונתם לתמוך בברקוביץ.

מוקדם יותר, תקף משה מונטג בקבוצה פנימית את פרוש ואנשיו: ״שלומי אמונים בגדו במהלך הבחירות. הם מנסים כעת להיכנס לקואליציה העיקר להציל את עורם. נעמוד מולם כאופוזיציה לוחמת״

משלומי אמונים נמסר: "כשאבוטבול התבוסס בדמו בעת שרשימתו נפסלה, התעסק מונטג עם הירושה והטיל גורל עם חברו מי יהיה ראש העיר הבא, באותה שעה נציגי אגו"י עסקו בלהציל את אבוטבול והכתירו אותו כמועמד מטעם ג' לראשות העיר".

עוד נמסר מ'שלומי אמונים':"מונטג מביע עם קולו את הכאב על איבוד תיק תכנון ובניה של העיריה, כידוע, חז"ל אומרים "כל הפוסל במומו פוסל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.