נקמה? הצתה בסמוך לבית הגראי"ל(גלריה)

בתום יממת הפגנות סוערת של אנשי 'הפלג הירושלמי' – הערב לאחר חצות הצתה מכוונת על יד ביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א ברחוב חזו"א 5 {חרפה}

בתום יממת הפגנות סוערת של אנשי 'הפלג הירושלמי' – הערב לאחר חצות הצתה מכוונת על יד ביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א ברחוב חזו"א 5, על פי עדות תושבי הבניין, הגיעו למקום מספר נערים הנמנים על אנשי 'הפלג' והציתו את הפח הסמוך לבניין וקראו קריאות גנאי בבניין.

בני ביתו של ראש הישיבה הזעיקו את כוחות הכיבוי והשיטור העירוני שהגיעו למקום ופעלו במהירות הבזק לכבות את השריפה, בחסדי שמיים לא היו נפגעים אך נגרם נזק.

במשך היום יצאו מאות אנשי 'הפלג הירושלמי' להפגנות סוערות במספר מוקדים ברחבי הארץ זאת למרות שמדובר בבחור אשר בילה במקום מפוקפק בעיר אילת וחמק מלהסדיר את מעמדו בלשכת הגיוס כפי שעושים שאר בני גילו.

יצויין, כי במשך שנים רבות מלבד עמלי התורה, גם בחורים אשר אין תורתם אומנותם אך עדיין רוצים להישאר במסגרת הישיבתית זוכים לקבל מעמד של 'בן ישיבה' בכך שמגישים את הדיחוי כפי שקבעו גדולי הדורות זצ"ל ושיבדלו לחיים טובים ובכך מסדירים את מעמדם, אך הבחור המדובר סירב להסדיר את מעמדו.

יש מי שמייחס את ההצתה בסמוך לבית ראש הישיבה שליט"א בסיומו של היום הסוער, כהוצאת התסכול לאחר המבוכה הרבה והחילול ה' העצום שנגרם בתום היום בו בעצם הפגינו ונעצרו עבור בליין אשר חמק מלהסדיר את מעמדו.

20160505144535

20160505144535 (1)

20160505144535 (2)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הנה זה בא אותה עלילת דם כמו מיד ההפסד בבחירות שאז העללתם שבאו לרצוח את הרב שטיינמן עכשיו לפחות כבר מודעים לשקרים שלכם

    אני |
    הגב