"נקמת" המוכרת לנתניהו

בעלת בית הקפה שבו ביקר נתניהו בשוק מחנה יהודה בירושלים בחרה להביע את מחאתה באופן יצירתי במיוחד: במהלך הסיור המסורתי בשוק, כשנכנס לשתות כוס קפה ושילם עליו בשטר של 100 שקלים, היא החזירה לו עודף, בעיקר במטבעות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (שני) בשוק מחנה יהודה בירושלים. לאחר לחיצות ידיים והתחככות באנשי השוק, פנה נתניהו לשתות כוס קפה. בעלת המקום, שאינה מצביעת ליכוד ככל הנראה, בחרה להביע את מחאתה בצורה מעניינת: לאחר ששילם לה נתניהו על הקפה בשטר של 100 שקלים, החזירה לו את העודף – 87 שקלים – במטבעות.

"בחרתי להחזיר לו עודף שצורה קצת שונה, אני לא חושבת שהוא שם לב למחאה הקטנה שלי", סיפרה ענת, בעלת בית הקפה "סירטאקי" בשוק. "היה חשוב לי להזכיר לו שבזמן שהוא זוכר את החיים עצמם ואת האיום האירני, אנחנו בעלי העסק העצמאייםבארץ זוכרים את הקושי בלהתמודד יום יום אפילו עם הכסף הקטן". היא הוסיפה כי "כל בן אדם יכול ורשאי, אם הוא נהנה פה, להכנס ולשתות קפה והוא יתקבל תמיד בברכה ללא קשר לדעותיו הפוליטיות", אך "ספציפית, לא הייתי רוצה שהוא ייבחר שוב".

"הבוקר ביקרתי בשוק מחנה יהודה", כתב נתניהו אחרי הביקור בחשבון הפייסבוק שלו. "אני זוכר את השוק מימי ילדותי. הוא עבר הרבה תהפוכות. היו תקופות קשות של פיגועים. אני שמח שהמדיניות התקיפה שלנו שומרת בראש ובראשונה על הביטחון בירושלים ומביאה שגשוג לשוק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.