נשות התקשורת החרדיות בפאנל מיוחד • וידאו

מגזין "אשת" חגג שנה להיווסדו, והאישה שעומדת בראשו, מלכהלי, כינסה את נשות התקשורת הדתית והחרדית לביתה ופתחה שיח על הדברים החשובים באמת. צפו

בערב גשום וסגרירי, נפגשו לפני מספר ימים עשרות נשות תקשורת בביתה של מלכהלי חנוכה, הבעלים של מגזין "אשת". אישה אחת שבחרה לעשות בעצמה תקשורת, בבחינת "במקום שאין אנשים היי אישה". מלכהלי, העורכת של אשת, מפורסמת כבר כאייקון תקליטורי הילדים, והיא מביאה בכנפיה עיתון נשים עם עשייה מרגשת.

בדיוק בשבוע שעבר חגג 'אשת' שנה להיווסדו, ואז התכנסו לפאנל מקסים  נשות תקשורת שכולן התאחדו לערב אחד כדי להתבטא, להחכים, ללמוד ולשתף על הדרך. נשים עם כמות אגו לא מבוטלת, אך בענווה ובאהבת אמת.

השיח היה על מה התקשורת החרדית מדברת ומעזה היום לדבר, לעומת כמה שנים אחורה. האם השיח בחברה החרדית והדתית מתעצם? האם אנחנו עומדים בגבולות מוסריים ואישיים כעיתונאית מול כלי התקשורת שלה – ואיפה הקווים האדומים שלא נחצה.

השיח היה עתיר אמוציות ונטולי פאסון, או כמו שאמר העיתונאי יאיר שרקי, הגבר היחיד שהגיע עם כל חבורת הנשים שהיתה שם: "המעגל הזה הוא בעצם הסיפור בפני עצמו. כל כך הרבה נשים מהפכניות במעגל אחד". הוא אמנם אמר "אני לא מנסה להתחנף, אבל יצא לו די חנפני.

מהערב הזה יצאו הנשים בקבוצה של שיתוף פעולה בין חברות התקשורת השונות, להציף עניינים חשובים בחברה ללא פילטר (זה עדיין קצת קשה), וגם סיכמו יחד שתהיה חשיבה משותפת, ועל הדרך להתייחס לדברים בכלי התקשורת בעדינות תואמת את המגזר – אך ללא פשרות.

'אקטואלשיק' מגיש – וידאו מהערב המיוחד:

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חרדיות??????

  חחחחח, אני מסתכלת עליהן ושואלת את עצמי אלו חרדיות???, בקושי חבדניקות ובקושי מסורתיות. אותנו למדו "כל כבודה בת מלך פנימה"
  ובכלל איפה הצניעות שלהן???

  שני |
  הגב
 2. חבדניקיות?

  למה למה למען ה'?
  חבדניקים הם לא חרדים
  "ונשות תקשורת חבדניקיות" הם לא חרדיות!!!
  תודה לכם חב"ד תודה! תמשיכו לייצג את עצמכם ותפסססססססססססיקו לדבר בשמנו!
  כי אתן …לא חרדיות…
  וזה לא מפקפק ברמת הדתיות שלכן, אבל בהחלט בהבנה שלכן את העולם החרדי, לא לחינם אתן יוזמות את כל המפגשים האלו, תתחילו לחפור אצלכם לא חסר לכם בעיות וקשיים וכביסה מלוכלכת!
  נמאסתתתן
  סליחה שהייתי ישירה מידי
  אבל גם אתן כך מדברות עלינו

  חני |
  הגב