נשות שופר כנגד רבנית הפייסבוק

בעקבות הסרטון שהתפרסם באתר שופר בשבוע שעבר בו נראת רונית ברש, רוקדת לצידו של הזמר החילוני ליאור נרקיס, נשלח אליה מכתב מחאה נמרצת מנשות קהילות פז. ברש: "ואני בתומי אלך". {"נשים מתנועעות מול זמר"}

מחאה נמרצת  כנגד רבנית הפייסבוק: בעקבות הסרטון שהתפרסם באתר שופר בשבוע שעבר בו נראת רונית ברש, רוקדת לצידו של הזמר החילוני ליאור נרקיס, נשלח אליה מכתב מחאה נמרצת מנשות קהילות פז בראשה עומד רבם הרב אמנון יצחק.

 

הנשים כותבות במכתב לרבנית הפייסבוק בו מפרטות כי הם נחשפו לכמה סרטונים ביוטיוב שעוררו תמיהה." את לכאורה נחשבת כרבנית מחזקת ומקרבת, אך הסרטונים ופעולותייך מראים אחרת. מאוד קל לטעות בדור הזה..ישנם דברים שנראים מקרבים אך התוצאות שלהן הפוכות". הן כותבות בפתח מכתבן.

 

הנשים מפרטות את הנסיבות למחאתן, "עצם הבאת זמר להופיע מול נשים.. קל וחומר שמתנועעות או שרוצה אותן קופצות רח"ל אסורה"..

לראייה מביאות הנשים ציטוט מהרמב"ם שפסק: "וכן אסור לאדם להסתכל בנשים בשעה שהן עומדות על הכביסה. אפילו להסתכל בבגדי צמר של אשה שהוא מכירה אסור, שלא יבוא לידי הרהור".

הנשים מפרטות עוד כי בקטע וידאו אחד רואים אותך מופיעה על במה וביחד איתך יש זמר חילוני שמרקיד ומקפיץ את הבנות.. ובוידאו אחר מראים בנות רוקדות על במה כאשר זמר שר על אותה

את חוטאת בנוסף ב "לפני עיור לא תיתן מכשול"-בנות ישראל התמימות חושבות שזוהי דרך התורה והולכות אחרייך בעיור ובתמימות ובכך הן חוטאות בגללך!

כמה קטרוגים את יוצרת לעצמך וכמה דינים נמשכים אלייך בעקבות מעשים אלו…(ודי לחכימא ברמיזא)  לא כל דבר מתחיל ונגמר בכסף..לא באנו לעולם הזה כדי לעשות מזומנים .."כי לא במותו יקח הכל" רק את מעשיו הטובים או הרעים האדם לוקח ואיתם הוא בא בחשבון.. לא פשוט בכלל…

ואוי לך מיום הדין.. אוי לך מיום התוכחה.. כמה צער לה' יתברך..

הרבנית רונית ברש מסרה בתגובה לקוקר: "ואני בתומי אלך".

רב על רונית ברש: מערבבת החלה עם שקלים

הרב רונן שאולוב חושף את פרצופה של רונית ברש, שעוברת על ההלכה ובלבד לעשות בוכטות של כסף על חשבון החסידות האהבלות שלה. "את עושה הפרשת חלה, למה את מערבבת את החלה עם השקלים, למה".This short video is a very *small portion* cut out of a lecture, for purposes of *commentary and criticism* only, which is the whole theme of our page (commentary and criticism of religious extremism in a sarcastic way). Therefor it is perfectly consistent with Facebook's fair use policy – as explained in this link – http://fairuse.stanford.edu/overview/fair-use/ which is referred to by Facebook on the topic in this link – https://www.facebook.com/help/224610824231354….

‎Posted by ‎הרבנית רונית ברש נחשפת‎ on‎ יום שני 25 יולי 2016

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תתביישו לכם כולכם !!!
  לאף אחד בעוווווולם אין זכות לדבר עליה! ראשית היא בת ישראל ואתם מדברים עליה לשון הרע.
  שנית….זה ידוע שאיפה שיש ברסלב אמיתי מהשורש….חייבים לקום מתנגדים. מה לעשות זו המתנה שרבינו הקדוש הביא לעולם….מחלוקת שמה.
  שכל אחד יתעסק בעניניו! לבינתיים חזרתי בתשובה בזכותה ולא בזכות נשות שופר (או מי שלא יהיו) שאין לי שמץ של מושג מי הן…..

  ליאת |
  הגב
 2. דור אחאב היו יורדים למלחמה ונוצחים משום שלא היה בהם דילטוריא
  דור דוד היה בהם תורה ולא היה ככה.

  מתי כבין נתעורר להבין?
  השם רוצה בינינו אהבה ושלום
  ושכל אחד יתקן את עצמו וידבר טוב על השני…..

  תחשבו על הקדוש ברוך הוא שרוצה שידברו טוב על ילדיו…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. נשות פז, הפסקנה לחרחר ריב ומדון
  התעסקו צרות הפרטיות של החצר שלכם
  מספיק!

  גיטי |
  הגב
 4. תתביישו לדבר על הרבנית רונית
  היא לא צריכה שאגן עליה, כי יש לה מלא זכויות בשמיים שיגנו עליה.
  בבקשה שכל אחד יתעסק בענייניו.
  תפסיקו לחפש את החטאים אצל השני
  הצורה הזו איבדה כבר את טיפת הטעם הטוב האחרונה שהיתה לה

  כאובה |
  הגב
 5. חחחחחח חזקות נשות פז האלה.

  קראתי את המכתב המלא באתר שופר, וניכרים דברי אמת. נשים קופצות.. זמר חילוני..
  יומולדת לרבי נחמן? אני רק יכול לרחם עליו.
  כי הוא היה קודש קודשים. וזאת מצד הסיטרא כנראה.

  מבקר |
  הגב
 6. אשריכם נשות קהילות פז בזכות נשים צדקניות העולם הזה יזכה לאור האמת. וולכל שאר בנות ישראל היזהרו מ"רבניות" כאלו שמחטיאות אתכן הם מחפשות כסף פרסום וכבוד ללא שום עניין לקרב אתכן לאמת הצרופה היא מטעה אתכן כמו שנביאי הבעל הטעו את בני ישראל בעבר לבושה כמו שומרת מצוות מדברת כאילו ככזו אך רחוקה מאוד משם. ברש תתעשטי ותעשי תשובת אמת חידלי מחיי הסתירה ותמצאי באמת את דיברי רבי נחמן זצוק"ל אוליך אתכם בדרך חדשה שהיא ישנה, והוא בטח לא התכוון לדרכם של נביאי הבעל אז חפשי את הדרך הנכונה וחיזרי לאמת! ולא חיפוש אחר כבוד כסף ותהילה.

  ישי |
  הגב
 7. חבל שרונית ברש שמחטיאה את הרבים לא ציטטה את "הפסוק" ואיש באמונתו יחיה… כולנו מקוים ש"התמימות" של הקליפה הנ"ל תתעורר על עצמה ותפסיק להחטיא רבים!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב