נשיא המדינה ראובן ריבלין: "הישגיכם ברורים, אתם מכים בחמאס מכה אנושה" (תמונות)

נשיא המדינה החדש ביקר היום (ה) בצה"ל, בקרב מפקדי הכוחות הלוחמים ברצועת עזה במהלכו קיבל סקירה ביטחונית מהרמטכ"ל, רא"ל בני גנץ, על מצב הלחימה במבצע "צוק איתן" ובירך את המפקדים והחיילים בשטח : "אתם עוסקים במלאכת קודש של הצלת חיים. אני כאן כדי להודות לכם בשם מאות אלפי אזרחי ישראל שאתם נותנים להם חיים." תיעוד

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ערך היום (חמישי) ביקור מיוחד בצה"ל, בקרב מפקדי הכוחות הלוחמים ברצועת עזה במהלכו קיבל סקירה ביטחונית מהרמטכ"ל, רא"ל בני גנץ, על מצב הלחימה במבצע "צוק איתן" ובירך את המפקדים והחיילים בשטח : "אתם עוסקים במלאכת קודש של הצלת חיים. אני כאן כדי להודות לכם בשם מאות אלפי אזרחי ישראל שאתם נותנים להם חיים."

הנשיא פגש את הרמטכ"ל  גנץ ואת מפקד פיקוד הדרום האלוף סמי תורג'מן, חיזק את ידם, ברך אותם על פועלם ואמר: "ההישגים שלכם ברורים. אתם מכים בחמאס מכה אנושה. אתם מובילים את כוחותינו בגבורה ובחוכמה, כשאתם המפקדים בראש הכוחות. כל מנהרה שמושמדת, כל נשק שנאסף, כל מאגר טילים שמופצץ- הם כולם תרחישי בלהות שנמנעים מתושבי מדינת ישראל באומץ ובקרבות קשים."

הנשיא סיפר למפקדים על לוחמים אותם פגש בביקוריו בבתי החולים ועל הרושם שהותירו בו ביקוריו אצל המשפחות השכולות ואמר : "בימים האחרונים נגלה אלי דור צעיר ומעורר השראה. אני פוגש את הלוחמים הצעירים המאושפזים בבתי החולים, אני פוגש את המתנדבים בעורף ויודע שיש לנו שכבת הנהגה צעירה שבבוא היום תחזיק במושכות ההנהגה ותצעיד אותנו בבטחה. ידכם האוחזת כאן בחרב מאפשרת להורים כאן, בקיבוצים הסמוכים וגם בתל אביב, לאחוז בבטחה את ידי התינוקות והילדים."

"אני מודה לכם על חיים שלמים שאתם מקדישים לטובת העם והארץ" ברך הנשיא את המפקדים.

כמו כן, נשיא המדינה ערך ביקורים בקרב משפחות השכולות ביניהם משפחות החללים סמ"ר אברהם גרינצויג ז"ל, סגן רועי פלס ז"ל, סמ"ר גל בסון ז"ל, רס"ר ברק רפאל דגורקר ז"ל, רב"ט מידן ביטון ז"ל ורס"ל עדי בריגה ז"ל.

 

תמונות מהביקור

ביקור נשיא המדינה בעוצבת הפלדה1 ביקור נשיא המדינה בעוצבת הפלדה2 ביקור נשיא המדינה בעוצבת הפלדה3 ביקור נשיא המדינה בעוצבת הפלדה4 ביקור נשיא המדינה בעוצבת הפלדה5 ביקור נשיא המדינה בעוצבת הפלדה6 ביקור נשיא המדינה בעוצבת הפלדה7

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.