נשיא המועצת בירך את פעילות יו"ר ארגון 'חיים לילד'

ביקור מיוחד ערך יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר אצל נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגאון חכם שלום כהן * הרב סקלר סקר את פעילות הארגון וזכה לברכותיו הלבביות של מרן

ביקור מיוחד ערך יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר אצל נשיא מועצת החכמים של ש"ס מרן הגאון חכם שלום כהן.

במהלך הפגישה התעניין נשיא מועצת החכמים על תחומי העזרה והסיוע של ארגון 'חיים לילד' אשר מלווה לכל אורך ימות השנה את חולי מחלות הריאה.

הרב ראובן סקלר, יו"ר הארגון סקר בפני מרן הגאון חכם שלום כהן את פעילות הארגון והציג בפניו את המהפכה שחולל הארגון עם הקמת מלונית 'רגעים קסומים' בים המלח.
מלונית 'רגעים קסומים' הוקמה בידי ארגון 'חיים לילד' ומתופעלת על ידה. במלונית מתארחים במשך ימות השנה חולי מחלות הריאה ומונו כמו גם חולי פסוריאזיס ואטופיק דרמטיטיס, שהסגולות הבריאותיות של ים המלח, עושות פלאים לבריאותם. המלונית מתאפיינת בחדרים מרווחים לצד מטבחונים אישיים ומאווירה חרדית למהדרין.

יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר אמר לגר"ש כהן "מאז פתיחת מלונית רגעים קסומים זכו חולים רבים ובני משפחותיהם להתארח בו וליהנות מהיתרונות הרבים של ים המלח מבלי להתפשר על ההלכה היהודית, כאשר עד הקמת המלונית לא היה פתרון לאדם השומר תורה ומצוות".

הרב סקלר אף הדגיש כי זכה לשרת רבנים ואדמורים וביניהם את האדמו"ר מלעלוב זצ"ל שנדרש לסגולות המרפא של ים המלח, והיה מתארח במלונית, תוך תחושת ההקלה הגדולה שהיא הסבה לו.

מרן הגאון חכם שלום כהן עודד את הפעילות, וציין כי אף הוא חש בתחושת הקלה לאחר שהות בים המלח ובירך את הארגון ואת העומד בראשו, בברכות חמות ולבביות ובהצלחה מרובה "שתזכו להיות שליחים להביא מזור לחולי ישראל" אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.