נשיא המועצת: "כל בן תורה חייב להוסיף שעות של עמל ויגיעה"

נשיא מועצת חכמי התורה וראש ישיבת 'פורת יוסף', מרן הגר"ש כהן שליט"א:"לומדי התורה מחזיקים את העולם- כל בן תורה חייב להוסיף שעות של עמל ויגיעה

במעמד מאות אנשים נערכה סעודת מלווה מלכה והילולת הקדושים הרמב"ם ורבי יעקב אבוחצירא זצוק"ל, ע"י מוסדות "כאייל תערוג" שבראשות הגר"א עמרמי שליט"א. נשיא מועצת חכמי התורה הרב שלום כהן שליט"א שנשא דברים במעמד דיבר על הזכות להשתתף הערב במעמד הגדול הילולת הצדיקים הקדושים הרמב"ם ורבי יעקב אבוחצירא זיע"א.

ראש מוסדות "כאייל תערוג" וראש ישיבת אמרי שפר שאל את נשיא המועצת במה צריך להתחזק בימים אלו. "לומדי התורה מחזיקים את העולם- כל בן תורה חייב להוסיף שעות של יגיעה ועמל", התבטא נשיא מועצת חכמי התורה וראש ישיבת 'פורת יוסף', מרן הגר"ש כהן שליט"א. "זאת השליחות שלנו, וכך נזכה בסייעתא דשמייא לגאולה קרובה במהרה בימינו".

רבה של באר שבע הגאון רבי יהודה דרעי שליט"א שכיבד את המעמד בהשתתפותו: "בערב זה של הילולת הצדיקים, חייבים לסנגר על הדור שלנו-זכינו שיש עשרות אלפי אנשים שלומדים תורה בכל העולם".

המרא דאתרא וראש ישיבת 'אמרי שפר' הגר"א עמרמי שליט"א הודה לנשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט"א על דברי התורה והחיזוק שנאמרו לקהל הרחב. במעמד עוד השתתפו: ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי, סגן ראש עיריית ירושלים הרב צביקה כהן, חבר מועצת העיר ירושלים הרב שמאל מרציאנו, נדיבים ואישי ציבור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.