נשיא המועצת חיזק את דרעי ״אין לך שומר יותר טוב מהקב״ה״

הוא זכאי 2: נשיא מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס מרן הגר״ש כהן התקשר בשעה האחרונה ליו״ר ש״ס השר אריה דרעי וחיזק את ידיו ״מי שעושה טוב למען הציבור, השם שומר עליו״, אמר לו הגר״ש.

חיזוק מהמועצת: נשיא מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס מרן הגר״ש כהן התקשר בשעה האחרונה ליו״ר ש״ס השר  אריה דרעי וחיזק את ידיו ״מי שעושה טוב למען הציבור, השם שומר עליו״, אמר לו הגר״ש.

נשיא המועצת העניק גיבוי מלא לדרעי וחיזקו, ״אין לך שומר יותר טוב מהקב״ה. תמשיך בעבודת הקודש שלך למען עם ישראל״.

מוקדם יותר, יו"ר ש"ס נאם בכנס במלון רמדה בירושלים והתייחס לבדיקה המשטרתית בעניינו: "אני רוצה לפתוח בעקבות הפרסומים של אתמול לילה שהפתיעו אותי לגמרי…פניתי ליועמ"ש ובקשתי ממנו בכל לשון של בקשה שכל מה שקשור לשמי , לעצמי, אני מבקש להסיר את הצו איסור פרסום, ושאני עומד מול כל גורם שבודק, בכל רגע בכל שעה לענות בכל מה שצריך לענות. אני שמח שהיועמ"ש פעל".

דרעי הוסיף: "בקשתי אחת ויחידה בכדי שנוכל להמשיך לעבוד לזרז, להסיר את הספקות. כפי שאמרתי אני מוכן וכל מי שקשור אלי לענות ולעזור, רק קצת ללחוץ על הגז כדי שנוכל להמשיך לעבוד, אני – כפי שאתם רואים – ממשיך לעבוד כרגיל".

 

כזכור, אמש בחצות הותר לפרסום כי נפתחה בדיקה בעניינים הקשורים ליו"ר ש"ס השר אריה דרעי. מוקדם יותר דווח כי אישיות פוליטית בכירה ואדם נוסף הקרוב אליה עומדים במרכזה של פרשת שחיתות חדשה, אשר צפוייה להתפוצץ בימים הקרובים, כך דווח בערוץ 2. שמו של הפוליטיקאי נאסר תחילה לפרסום.

"פניתי הערב ליועמ"ש ודרשתי להסיר את צו איסור הפרסום ככל שהוא נוגע אלי. הודעתי כי אני עומד לרשות כל גורמי החקירה ואענה על כל שאלה שאדרש", צייץ דרעי בחשבון הטוויטר שלו.

כאמור, מוקדם יותר חשף עמית סגל ב'ערוץ 2' כי אישיות פוליטית בכירה עומדת לכאורה במרכז פרשת שחיתות חדשה. פרטי הפרשה צפויים להתברר בימים הקרובים.

פרשות מהסוג הזה מגיעות בדרך כלל במהרה לשולחנו של היועץ המשפטי לממשלה. במקרה של היועץ המשפטי הנוכחי, אביחי מנדלבליט, יהיה זה המבחן המשמעותי הראשון שלו.

בערוץ 2 פנו ללשכת דרעי משם נמסר שאין לו מושג במה מדובר. בשלב זה אין יכולת להרחיב בפרטי הפרשה. נכון לעכשיו, בשל סיבות משפטיות, ניתן לפרסם את שמו של הפוליטיקאי אך מלבד זאת אין פרטים נוספים שהותרו לפרסום.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בדיחה דרעי אומר לרבנין מה לעשות!!!! ומה לומר!!!!! מה הקשר אלוקים שומר??? מה לכן אין בעיה להשחית ??? מותר לגנוב??????

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב