נשיא המועצת תקף את אלי ישי: "שמעתי את השקרים שאמרו על דרעי"

"לא מתביישים. אומרים דברי שקר בשם אדם שנפטר. אמי מקווה שמרן יחזיר להם בשמים! איך הם מעיזים לומר דברי שקר כאלה", אמר הבוקר נשיא המועצת לחברי הכנסת של ש"ס

נשיא מועצת החכמים מרן הגר״ש כהן שליט״א תקף במרומז את אלי ישי במהלך דברים שנשא בפני סיעת ש״ס שהתכנסה היום במעונו.

״שמעתי הבוקר את השקרים שאמרו האנשים הרשעים האלו על הרב אריה דרעי", אמר נשיא המועצת, "לא מתביישים. אומרים דברי שקר בשם אדם שנפטר. אמי מקווה שמרן יחזיר להם בשמים! איך הם מעיזים לומר דברי שקר כאלה".

עוד הוסיף מרן הגר״ש: ״מי כמוני מכיר את מרן הרב עובדיה. חייתי איתו צמוד 70 שנה. אני יודע יותר טוב מכולם מה מרן חשב על אריה דרעי וכמה הוא העריך אותו.

נשיא המועצת סיפר: ״מרן הרב עובדיה קרא לי והודיע לי ביוזמתו שהחליט להחליף את אלי ישי ולהחזיר את אריה דרעי לתפקיד היו״ר. היו אנשים שחשבו בטעות שאני זה שאמרתי למרן, שקר! מרן עצמו הוא זה שקרא לי לביתו להודיע שהוא החליט להחזירו.

״לרב אריה דרעי יש סיעתא דשמייא וחן על הבריות. דברים נשמעים. תראו את הכנס שהיה אתמול בבנייני האומה, כמה אלפי בנות המקשיבות לדברי חכמים. כל מה שדרעי עושה זה תורה״.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אלי ישי היחיד שמרן אמר עליו בכל ביתי נאמן הוא אלי ישי היחיד שמרן אמר עליו שכל מה שעשה והשיג הכל בענווה ולא ברעש וצילצולים והכל תלה בגדולי ישראל אלי ישי ניהל את התנועה להשגים ובהצלחה פי שתיים מדרעי אלי ישי היחיד שאהוב על החילונים, חרדים, רבנים, ומזרוחניקים מנהיגות לא נמדדת בכמה צעקות וכמה שנאה ופילוג יצרת מנהיגות נמדדת בכמה השגים השגת מנהיגות נמדדת בתפקיד הבכיר והיוקרתי יו״ר ועדת חו״ב שהוצע רק לאלי ישי מנהיגות נמדדת בקבלת מרות גדולי ישראל ולא בפחד שמשרה עליהם מנהיגות זה מתאים רק למי שירא שמים כדי שלא יתגאה על הציבור ובגאוותו יהרוס הרבה לציבור מנהיגות זה מי שמצליח גם באופוזיציה להשיג השגים ולא לגנוב קרדיטים לאחרים מנהיגות נמדדת באהבת הציבור ולא בפחד שלהם מנהיגות נמדדת בשקט וביציבות התנועה ולא בהרס התנועה. מנהיגות זה להשאיר תנועה במצב כלכלי טוב ולא להשקיעה בחובות בשביל גחמות פרטיות מנהיגות זה לא למחוק את האחר והמתחרה אלא לקרב ולגדל מנהיגות זה דבר שניתן משמים ולא נלקח בכח ובאיומים ובלחץ על מועצת החכמים מנהיגות לא נמדדת בתרגילים נוצצים אלא במהלכים שקטים ובקסם אישי מנהיגות זה לא להביא 17 מנדטים עם 2 פתקים ולבכות לציבור באני מאשים מנהיגות זה לא להסתיר את האחר בקמפיין ולעשות לעצמך פולחן אישיות על אף שתפסיד מזה רק כדי שלא יהיה עליו זכויות מנהיגות זה לא למעוך ולמחוק כל זכר למרן הקדוש ולמשמשיו אלא לשמור על סביבתו כעל בבת עין מנהיגות זה לא לעשות ברוגז עם מרן 13 שנה מנהיגות זה להתפלל אצל מרן ולנשק את ידו גם כשאומר משהו שכואב ואתה יודע שלא בא למרן ברצון מנהיגות זה לא להסתכסך עם חצי מועצת חכמי התורה מנהיגות זה לא לזלזל בבני מרן שלא בא לך עליהם בקיצור כשמרן דיבר על אלי ישי אמר כמה הצליח בכל מעשיו בשקט בחכמה ובתבונה וכשרצה לשבח את דרעי רק אמר עליו שהרב שך שיבח אותו ומעצמו לא אמר כלום....

  אלי ישי היחיד שמרן אמר עליו בכל ביתי נאמן הוא אלי ישי היחיד שמרן אמר עליו שכל מה שעשה והשיג הכל בענווה ולא ברעש וצילצולים והכל תלה בגדולי ישראל אלי ישי ניהל את התנועה להשגים ובהצלחה פי שתיים מדרעי אלי ישי היחיד שאהוב על החילונים, חרדים, רבנים, ומזרוחניקים מנהיגות לא נמדדת בכמה צעקות וכמה שנאה ופילוג יצרת מנהיגות נמדדת בכמה השגים השגת מנהיגות נמדדת בתפקיד הבכיר והיוקרתי יו״ר ועדת חו״ב שהוצע רק לאלי ישי מנהיגות נמדדת בקבלת מרות גדולי ישראל ולא בפחד שמשרה עליהם מנהיגות זה מתאים רק למי שירא שמים כדי שלא יתגאה על הציבור ובגאוותו יהרוס הרבה לציבור מנהיגות זה מי שמצליח גם באופוזיציה להשיג השגים ולא לגנוב קרדיטים לאחרים מנהיגות נמדדת באהבת הציבור ולא בפחד שלהם מנהיגות נמדדת בשקט וביציבות התנועה ולא בהרס התנועה. מנהיגות זה להשאיר תנועה במצב כלכלי טוב ולא להשקיעה בחובות בשביל גחמות פרטיות מנהיגות זה לא למחוק את האחר והמתחרה אלא לקרב ולגדל מנהיגות זה דבר שניתן משמים ולא נלקח בכח ובאיומים ובלחץ על מועצת החכמים מנהיגות לא נמדדת בתרגילים נוצצים אלא במהלכים שקטים ובקסם אישי מנהיגות זה לא להביא 17 מנדטים עם 2 פתקים ולבכות לציבור באני מאשים מנהיגות זה לא להסתיר את האחר בקמפיין ולעשות לעצמך פולחן אישיות על אף שתפסיד מזה רק כדי שלא יהיה עליו זכויות מנהיגות זה לא למעוך ולמחוק כל זכר למרן הקדוש ולמשמשיו אלא לשמור על סביבתו כעל בבת עין מנהיגות זה לא לעשות ברוגז עם מרן 13 שנה מנהיגות זה להתפלל אצל מרן ולנשק את ידו גם כשאומר משהו שכואב ואתה יודע שלא בא למרן ברצון מנהיגות זה לא להסתכסך עם חצי מועצת חכמי התורה מנהיגות זה לא לזלזל בבני מרן שלא בא לך עליהם בקיצור כשמרן דיבר על אלי ישי אמר כמה הצליח בכל מעשיו בשקט בחכמה ובתבונה וכשרצה לשבח את דרעי רק אמר עליו שהרב שך שיבח אותו ומעצמו לא אמר כלום….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שקרים?? מה לא נכון במה שאלי ישי אמר

  אלי ישי אמר אמת לאמיתה ,אז מי השקרן

  יוסי ד |
  הגב
 3. נו באמת מה אנו מפגרים?? מרן אמר תדונו אותי לכף זכות אני לא רוצה את דרעי אבל מחייבים אותי להחזיר את הפיקדון

  דרעי איים על מרן דרעי עשה את מרן חולה!! כן מיד אחרי המינוי שאילצו את מרן מרן נהיה חולה ונפטר דרעי הרשע הוא לקח לנו את מרן

  ספרדי לא תמים |
  הגב
 4. דרעי עושה צחוק מחכם שלום! לדרעי יש חן?? חן של חמאר

  דרעי האיש הכי שנוא במדינה איזה חן? חן של עבריין?? חן של מושחת?? חן של לא לי ולא לישי?? חן של אכזר!!!!

  דרעי השתגע |
  הגב