נשים בירוק לטרמאפ: "הסר את ההקפאה"

תנועת 'נשים בירוק' והפורום למען ריבונות מברכים על בחירתו הלילה של דונלד טראמפ לנשיאות ארה"ב.

תנועת 'נשים בירוק' והפורום למען ריבונות מברכים על בחירתו הלילה של דונלד טראמפ לנשיאות ארה"ב. תחת הכותרת "מברכך אברך" משגרות ראשי התנועה, יהודית קצובר ונדיה מטר, ברכה חמה לטראמפ וליועציו, ידידי ישראל מזה שנים רבות והתומכים בחיזוקה ובריבונותה על ארץ ישראל בכלל ועל ירושלים בפרט.
התנועה ותומכיה מצפים למימוש הבטחותיו של מנהיגה החדש של ארה"ב למדיניות חדשה ביחס למזרח התיכון ולישראל, להעברת השגרירות האמריקאית לירושלים ולביטולה, בהתאם למצע המדיני של המפלגה הרפובליקנית, של הקביעה שהובילה עד כה את המדיניות האמריקאית – פתרון שתי המדינות הוא היחיד בסכסוך הישראלי-ערבי.
במכתב ברכה ששיגרה תנועת 'נשים בירוק' למטה טראמפ בארה"ב מוקדשת ברכה מיוחד לעם האמריקאי שידע לבחור בערכי צדק, עמידה איתנה מול טרור ומדינות רשע, ערכי התנ"ך והנאמנות לידידי אמת. זאת אל מול מנגנון משומן של תקשורת, אילי הון וידוענים שניסו להפעיל מנופי שטיפת מוח על העם האמריקאי והעולם המערבי כולו לטובת הילארי קלינטון.
קצובר ומטר מוסיפות ומברכות את ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, על עמידה איתנה במשך שמונה שנות כהונתו של ברק אובמה על אף הלחצים הכבדים שהפעיל עליו וההתגייסות להכשלתו במערכות הבחירות בישראל. ראש ממשלת ישראל הציב את האמת ההיסטורית, הציונית והמוסרית בדבר הקשר בין עם ישראל לארצו בפני האומות ובפני הנשיא האמריקאי היוצא מבלי להירתע, אל מול הניסיון לכפות עליו מדיניות של "אף לבנה לא תונח ביהודה ושומרון" עלה בידי ראש הממשלה להמשיך ולפתח את ההתיישבות ביו"ש, ועל כך ברכותיו ותודותיו של עם ישראל.
"כעת, עם בחירתו של ידיד ישראל והעם היהודי, דונלד טראמפ, לכהונת נשיא ארה"ב, אנו מאמינות שיידע ראש הממשלה נתניהו למנף את הבחירה ואת השינוי הצפוי במדיניות ארה"ב לחיזוקה ביצורה וריבונותה של מדינת ישראל בארץ ישראל", דברי קצובר ומטר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.