נשים התלוננו: "חיים יבין הטריד אותנו"

בראיון שהעניק ל'ידיעות אחרונות' פלט שדר הערוץ הראשון כי הוא מתייחס בזלזול להטרדות – ועורר סערה. אחרי הראיון הגיעו התלונות. { אחרי הראיון}

בראיון שהעניק ל'ידיעות אחרונות'  פלט שדר הערוץ הראשון כי הוא מתייחס  בזלזול להטרדות – ועורר סערה.  לא חלפה אלא יממה אחת ואחת הקולגות שלו שלעבר ברשות השידור טענה כי כי הטריד אותה . "אני מכחיש את הסיפור מכל וכל, לא היה ולא נברא", אמר היום (ראשון) בתגובה לדברים.

בריאיון שהעניק, התבטא יבין כי בתקופתו הייתה אווירה משוחררת יותר וכי היום כל דבר נקרא הטרדה. בתגובה לדברים פרסמו כבר שתי נשים את סיפוריהן, וטענו כי יבין הטריד אותן.

"אינני יודע מה דוחף את המתלוננת או המתלוננות", הוסיף יבין. "בריאיון הצבעתי על טרנד שהיה אז וטוב מאוד שהדברים השתנו מאז. אני חי ומכבד ודוגל בשיוויון מלא בין נשים וגברים עם כל הזכויות. אם פגעתי במישהו או מישהי אני מתנצל".בה.

"הייתה אווירה אחרת, את זה גם הוציאו מפיה של רבקה מיכאלי. אבל זהו, זה השתנה מאז. אני מאוד שמח על הצעדים האדירים שעשו נשים מאז במדיום שלנו ובכלל בחיים. אנחנו חיים בתרבות אחר ואני מברך על זה ואין טעם להתעסק עם כל מיני דברים שהיו לפני 30 ו-40 שנה".

2 תגובות

  1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |

Comments are closed.