נשים: כיצד נרכוש בגד לאירוע שיהיה שימושי גם לאחריו?

טיפים חשובים לרכישת בגד חגיגי לאירוע מיוחד שיוכל להיות שימושי לאירועים נוספים

מכירות את ההרגשה שהשקעתם על בגד חגיגי ויקר ולאחר שלבשתן אותו פעם אחת, הוא נשאר תלוי לקישוט בארון ולא השתמשתן בו שוב??!- רובינו מכירות את ההרגשה ובעיקר את תחושת ההחמצה על כך שאי אפשר ללבוש אותו שוב כי הוא חגיגי מדי ורק התשלום החודשי עליו שעוד מופיע מדי חודש בחשבון האשראי, מזכיר שלבשת אותו.

על מנת שזה לא יקרה שוב, רייצ'ל הורביץ, בעלת מותג האופנה היוקרתי רייצ'ל H מעניקה לכן טיפים חשובים לקניית בגד חגיגי ושימושי:

1. אירוע משפחתי מדרגה ראשונה מחייב בגד חגיגי במיוחד. בגדים אלו מאופיינים בנוכחות: הם נפוחים, עשויים מבדי שיפון וטול, הגזרות שלהם לרוב ארוכות והם מלאי אקססוריז. לאלו שמעדיפות בגד עדין יותר- ניתן לבחור בבגד פשוט ולשדרג את הלוק ו"להקפיצו" באמצעות הוספת אביזרים מתאימים: קשת תואמת, פרחים לשיער וכדו'.

2. כדאי שהבגד שאנו קונות לא יישאר בארון, אלא ישמש גם בהזדמנויות נוספות, כמו בחגים ומועדים וכן בשמחות משפחתיות. לכן חשוב לשים לב לאפשרויות השינוי שלו (הפחתת אקססוארים, קיצור האורך) ולרמת השימושיות שלו מעבר לאירוע.

3. אם בחרתם בבגד אשר מתאים אך ורק לאירוע קרוב מאד- תוכלו להשכירו לאחר האירוע.

4. לא כדאי לרכוש בגד אשר מלכתחילה נדרשים בו תיקונים מהותיים, אך תיקונים קלים בהחלט אפשריים. ברייצ'ל H למשל, מקפידים שלכל חצאית או שמלה תהיה תוספת של כ-5 ס"מ המגיעה כמכפלת באורך למקרה הצורך.

5. כאשר מדובר בבחורה צעירה, רצוי לרכוש בגד ההולם את גילה ולא בגד 'כבד' מדי. במיוחד עבור שכבת גיל הנעורים, קיימים פריטים שיקיים בגזרות קלילות שכיף ונעים ללבוש אותן, ומחמיאים לגיל ולגיזרה.

6. טרנד שפיתחנו במיוחד עבור כלות, מציע חצאיות ייחודיות עבורן ניתן לרכוש תוספת של חלק עליון העשוי מטול יוקרתי הנקשר מעליהן. מדובר בעצם ב-2 חצאיות בבגד אחד: עם הטול מלמעלה- הבגד נראה מפואר ומרשים מאוד, וכשמסירים אותו הוא יכול להתאים גם לשבת-שבת. כך הכלה קונה שני בגדים במחיר של אחד וחצי, ומשתמשת בהם בכל אירוע בהתאם לסגנון שבו היא חפצה.

7. שימי לב בעת הקנייה, שאת מרגישה יפה ומשוחררת עם הבגד שקנית, חגיגי ככל שיהיה, כך הסיכויים שתלבשי אותו שוב יהיו גבוהים יותר.

רייצל, מזמינה אתכן לחוות קנייה נעימה, תועלתית וחגיגית בחנות רייצ'ל H, בסנטר 1, ירושלים. פתוח ברציפות מ10:00 בבוקר ועד 21:00 בלילה ובמוצ"ש.

צילום:יחצ
צילום:יחצ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.