נשק חלוד – מנחם רהט ו'ליצני הבית הלבן'

השמאל הישראלי והבית הלבן ממציאים איומי שווא, כדי לכפות את 'תאליך אשלום' ההרסני על ישראל

איומי שווא היו תמיד נשקו האולטימטיבי של השמאל ההזוי. כבר לפני קום המדינה נופף השמאל דאז בדחליל האוקיינוס הערבי סביבנו, איים שישטוף אותנו בהמון גליו, וניסה להניא את בן גוריון מן ההכרזה על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל. אחר כך שלף מן הארסנל המורעל את השד הדמוגרפי החלול, שבעטיו קרא לנו להיפטר מהשטחים ומאוכלוסייתם הערבית, אף שבה בשעה צידד בהפיכת המדינה היהודית למדינת כל ערבייה ומסתנניה המוסלמים.
כך ממציא השמאל מידי פעם איום חדש, על מנת להציבו על ראש שמחתו ולשכנע באמצעו את הציבור הישראלי, לאמץ את 'תאליך אשלום' ולהפסיק את 'אקיבוש'. נכון לעכשיו יש איום מומצא חדש. קבלו את איומי החרם.

למרבה הצער קנתה את הסחורה הקלוקלת הזו חבורת ליצני הבית הלבן, בראשות דון קישוט שחור אחד, שאינו מבחין בין ימינו לשמאלו והורס כל מה שידו נוגעת בו (ראו מצרים, תוניסיה, עירק, לוב, תימן, הגרעין האיראני ועוד), ומשרתו סנשו פנשו, שמתרוצץ מוכה אובססיביות משיחית בין וושינגטון ולירושלים, ומתעקש ברוב איוולתו שלא להכיר בבסיס הסיכסוך: מי כאן מאיים להשמיד ומי כאן מתעקש שלא להכיר בעצם זכותו של הצד השני לנשום אוויר; מי כבר ויתר ללא תמורה (אוסלו, הקפאת הבניה ועוד), ומיהו סרבן השלום האמיתי (רמז: זה שמחנך את ילדיו בני ה-3 להתאבד על מזבח הכחדתם של בני הקופים והחזירים, וטוען שהוא כאן עוד לפני ימי יהושע בן-נון ושמשה רבינו היה בכלל פלשתיני).

סחיטה באיומים
חבל רק שטרם נמצאה ההזדמנות להזכיר לחבורת האידיוטים השימושיים מוושינגטון, שדורשת רק מהישראלים ויתורים אסטרטגיים, שני דברים חשובים: שאיומים להכות את היהודים בכיס, מוגדרים בישראל ובאמריקה, כעבירה פלילית חמורה ושמה סחיטה באיומים, ועונשה מאסר בפועל; ושבמדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון, עדיין יש לדמוקרטיה מה לומר, והדמוקרטיה בחרה ממשלה שהרוב בה אינו דוגל בעמדות קרי-אובמה.

למאמצים לכופף את הממשלה הדמוקרטית הזו, ולדרדר את המצב במדינה היחידה במזה"ת שנהנית משקט בטחוני, פריחה ויצירה, הצטרף גם מיסטר ג'ון קרי, חובב ציון ידוע. והוא – כדרכם המגושמת של האמריקנים – אינו רואה ממטר את המציאות, ולא מכיר את העובדות. למשל שראשי הממשלה אולמרט וברק הציעו לערבים 95-98% מהשטחים תמורת שלום אמת – והערבים, כדרכם, הגיבו עם האינתיפאדה השניה.

סקרלט הפרזנטורית
בעולם כבר מתחילים להבין מה קורה כאן. ממשלת נורווגיה, למשל, שניסתה להוביל חרם כבד על מדינת ישראל, הכירה באחרונה בטעותה והודיעה שאין חרם ואין נידוי כלפי ישראל. ושר החוץ האוסטרלי עדיין מחפש בנרות בספרי החוקים של העולם איפה מסתתר הסעיף שממנו עולה שהתנחלויות הן פשע מלחמה. וראש ממשלת קנדה שהגיע בראש פמליה גדולה ארצה, העניק למדינה הציונית חיבוק אוהב ענק. ונציג בכיר של מעצמה בינלאומית אחרת, שר החוץ של סין, הגיע לביקור מרשים שבמהלכו נחתמו הסכמים חשובים לשיתוף פעולה בתחומים רבים: מדעי, כלכלי, תרבותי ועוד.

וזה רק רצף של עובדות על קצה המזלג. אפילו כוכבת הקולנוע סקרלט ג'והנסון, שמה נפשה בכפה כשהתעקשה להמשיך לשמש פרזנטורית של המוצר הכי מזוהה עם החרם הווירטואלי, הסודה סטרים. עמדתה האמיצה הניעה את השר הקנדי לענייני תעסוקה ג'ייסון קני להתעניין ברצינות: "איפה לעזאזל אני יכול לרכוש את הסודה סטרים הזה?"

ינואר 2017
רק קרי ואדוניו בבית הלבן לא מבינים מה באמת קורה כאן, והם ממשיכים להשתמש בנשק החלוד של איומי חרם בנוסח ה-BDS, מבלי להכיר בעובדה, שאת יוזמי חרם ה-BDS, לא מעניינות ההתנחלויות ולא תוצרתן, שכן היעד שלהם הוא החרבת עצם קיומה של מדינת ישראל. אפילו פתרון האבסורד של שתי מדינות לשני העמים, אינו עולה בקנה אחד עם השקפתם, שיש לזרוק את היהודים לים. הגיע הזמן, מיסטר קרי, לצאת מן העולם המדומיין שאתה מכונן עבורנו, תחת האיומים הסחטניים שהשמעת במינכן (דווקא במינכן???!!! עד כדי כך אתם אטומים למציאות?), ולהבין שאם האיסלם הקיצוני שעליו משתלטים הסוּפים והסלפים ואל קעידה, החמאס והאחים המוסלמים, ינצח חלילה: בסוריה ובאיראן, בארץ ישראל ובמצרים, בצרפת ובאנגליה ובשאר המדינות שעל הכוונת של חובבי השריעה האיסלמיסטית, כי אז יכוּוְנו טיליהם קודם כל לעבר 'השטן הגדול', כלומר ארצות הברית של אמריקה.

מה אם כן נותר לעשות? מסתבר שאין דרך אחרת מאשר להיאחז בקרקע, לבנות ולנטוע, לקדם תורה ומדע, תעשיה וחקלאות, כלכלה וחברה, שיציבו את העם היושב בציון בחזית הידע העולמי, ולהמתין בחירוק שיניים עד ה-20 בינואר 2017, הוא המועד שבו אמורים להיכנס לבית הלבן מנהיגים יותר מציאותיים שיידעו להבחין בין בני אור לבני חושך. עברנו את פרעה וכו' וכו'…

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.