'נתיבותיה שלום': אדמורי"ם ואישי ציבור בכנס חיזוק – צפו בתמונות

'נתיבותיה שלום' הוקמה בזעיר אנפין לפני כחמש שנים בסלון ביתו של הר' יעקב  כ"ץ, לאחר שלקח את הידע הרב כמשפטן בהליכי פש"ר והוצל"פ שרכש במהלך לימודי המשפטים וישם בהצלחה מרובה בפעילות הענפה בארגון, בבתים רבים הגיע הרווחה ביום שהארגון נכנס לעובי הקורה, עו"ד מהשורה הראשונה המתמחה בהסדרים מול הבנקים והוצל"פ נרתם גם הוא לעזרת הארגון בכדי להביא מזור וסיוע ללא כל דחוי ללא המתנה, והכוונה עתידית שלא פחות חשובה.

כנס חיזוק צנוע ומרגש נערך במשרדי הארגון בהשתתפותם של אדמו"רים רבנים ואשי ציבור שליט"א בראשות האדמו"ר מקרעטשניף ארה"ב שליט"א – נשיא הארגון, שהגיע במיוחד לחזק ולעודד את העוסקים במלאכה והעומד בראשה, ובראשות הגאון הגדול רבי שמואל אליעזר שטרן שליט"א רב מערב בני ברק וגאב"ד 'שערי הוראה' – רבה ומכוון דרכה של הארגון, הגאון החסיד רבי אהרן טוסיג שליט"א מחשובי המשפיעים ומשגיח בישיבה לצעירים אלכסנדר, הגאון רבי משה לנציצקי שליט"א ראש ישיבת אלכסנדר, ודומ"צ בבית ההוראה של מרן פוסק הדור הגר"ש הלוי וואזנר  שליט"א, הרה"ח חנוך זייברט הי"ו ראש עיריית ב"ב, עו"ד ירון פנחס אסידון – יועץ המשפטי של הארגון, ואישי ציבור רבים המכירים ומוקירים את הארגון 'נתיבותיה שלום'.

הנוכחים נשאו דברים והודו מקרב ליבם לארגון הפועל גדולות ונצורות למען עם ישראל ללא משוא פנים ושלא על מנת לקבל פרס, ועומד הכן בכל רגע לעזור ולסייע לכל נצרך. האדמו"ר שליט"א בדברות קודשו אמר "הרגע המרגש ביותר בארגון הוא לראות כאשר יהודי שנקלע לצרה ומצוקה, עומד איתן ויצא מכלל סכנה קיומית, הוא וכל משפחתו קיבלו הדרכה מפורטת לכלכל את צעדיהם בכל מצב שהוא.

הגרש"א שליט"א ציין את החסד הגדול בעידן שרבים וטובים שעשו כמיטב יכולתם על המחיה ועל הכלכלה, נקלעו למבוי סתום ואינם מוצאים מנוחה לנפשם מהיכן יביאו טרף לביתם, וכאן מוצאים הם אוזן קשבת ויד מושטת לחלצם ממיצר, הגרש"א הוסיף להודות מקרב ליבו לעומד בראשה הרב יעקב כ"ץ, שמכיר הוא מקרוב אברכים מוכשרים וחשובים שחצו את הקו האדום, והרב כ"ץ הניח את כל טרדותיו למענם ושקמם על הצד הטוב ביותר, וזהו 'עולם חסד יבנה'      ובהידור רב.

הגר"א טוסיג שליט"א ריגש את הציבור בסיפורי חסדים הידועים לו אישית מאנשים שנעזרו וקבלו התייחסות כאילו זו  בעיה פרטית של הארגון, והכריז  כי אם יש אחד שעדיין לא זכה לשפע בגשמיות  יהיה לו אוזן קשבת ויד מושטת בארגון החסד "נתיבותיה שלום".

בהנהלת הארגון מברכים שידיהם יהיו ריקות מעבודה וכלל ישראל יתברך בשפע .

היועץ המשפטי עוד פנחס אסידון מקבל את ברכת האדמור מנהל האירגון מקבל את ברכת האדמור הגרא טויסיג נושא דברים הגרשא שטרן נושא דברים וווו נראים הרב יעקב כץ עוד יעקב אסידון, הגרשא שטרן האדמור מקעטשינף סיגעט , הגרא טויסיג, הרב חנוך זייברט ראש העיר בני ברק עוד מנחם אסידון מקבל את ברכת הגרשא שטרן DSC_0775 DSC_0770 DSC_0751

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נראה לי שהסיפור בדיוק הפוך שאחיו יתחלק איתו בירושה בחלק שמגיע לו ע"פ ד"ת

    חסיד קרעטשניף לשעבר |
    הגב
  2. כדאי שהאדמו"ר נשיא "נתיבותיה שלום" – יתחיל לפני הכל עם סולחה ושלום עם אחיו מירושלים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב