נתיבות: מטה בני תורה הוקם למען אייל מסיקה לראשות עיריית נתיבות

תמיכה נרחבת בקרב הציבור החרדי והדתי למען בחירתו של אייל מסיקה לראשות העיר נתיבות * בקדנציה האחרונה מסיקה שימש כחבר מועצה בעיר, ושקד על תכניות להצעדת העיר קדימה לאחר שיזכה בראשות העיר * הבשורה הגדולה שלו: הפיתרון לאפליה במבני הציבור המוזנחים ברחבי העיר – כולל לציבור החרדי

בימים האחרונים הוקם בעיר נתיבות מטה בני-תורה חרדיים, הפועלים למען בחירתו של אייל מסיקה לראשות העיר. המטה קם ברחוב הרב אבוחצירא בעיר. בשבועות האחרונים זוכה אייל מסיקה, המועמד לראשות העיר נתיבות, לתמיכה בקרב הציבור החרדי בעיר, וכלל בני התורה בישיבת נתיבות.

סקרים שנעשו בשבועות האחרונים בעיר, מגלים כי מסיקה הוא בעל הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות בראשות העיר, בשל התמיכה הרחבה לה הוא זוכה בכל שדרות הציבור, וכאמור – גם בקרב כלל הציבור החרדי בעיר. אייל מסיקה קרוב לציבור החרדי והדתי כבר שנים רבות. בחול המועד חג הסוכות האחרון, הגיע מסיקה לשמחות בית השואבה שנערכו בבתי-הכנסת והישיבות בעיר, שם קיבלו אותו ראשי הקהילות החרדיות באהדה רבה, שגם היא מלמדת על התמיכה הרבה לה הוא זוכה בקרב הציבור.

בתפקידו בעירייה, סייע מסיקה לכלל תושבי העיר שפנו אליו, והן לפונים החרדיים הרבים, שזכו לקבל ממנו סיוע בכל נושא בו פנו אליו. פעילותו הנמרצת בעירייה לטובת התושבים, הביאה לתמיכה הרבה לה הוא זוכה בכלל הציבורים, ובכלל זה הציבור החרדי. תמיכת הציבור החרדי באייל מסיקה, מגיעה לאחר שמסיקה הבהיר כי בכוונתו לשמור כראוי על הסטטוס-קוו הדתי ואף החברתי בעיר נתיבות.

בשנים האחרונות, שימש מסיקה כיו"ר האופוזיציה העירונית בנתיבות, ונוכח בכל המצוקות הקיימות בעיר, להן הוא מתכוון לתת מענה יעיל ומהיר ככל הניתן בקדנציה הקרובה, בשיתוף חברי המועצה ומנהיגי הציבור החרדי והדתי בעיר.

תחום חשוב בו כבר הבטיח מסיקה לחולל מהפכה לכשייבחר לראשות העיר, הוא תחום הדיור. בכוונת מסיקה לשנות דפוסי מחשבה ופעולה בכל מה שקשור לבנייה בעיר, דבר שיכול לתת גם מענה למצוקת הדיור הגדולה הקיימת בכל הציבורים.

מסיקה פרס בימים האחרונים את עקרונות המהפכה שבכוונתו להנהיג: בתחום הדיור, למשל, בתכניתו לפעול כי מחלקת ההנדסה העירונית תפעל להוצאת היתרי בנייה בתוך חודש ימים בלבד. עוד מתכוון מסיקה, לפעול להורדת משמעותית במחירי המגרשים בעיר ובכך להוזיל את עלויות קניית הדירות בנתיבות.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אייל מסיקה – לרשות העיר!!
  נמאס לנו מהדיקטטור יחיאל זוהר…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. למגיבים מעלי, הרבנים היחידים שהודיעו על תמיכתם בזוהר הם הרב אברג׳ל והרב האשכנזי, הרב מונטג שקולותיהם מסתכמים בכ-1800 בוחרים..
  שאר הציבור החרדי בעיר (כ4000 בעלי זכות בחירה) הנשמע לרבנים: הרב דנין, הרב אבוחצירה, הרב איפרגן וכן כל רבני איגוד הכוללים בנתיבות, הביעו תמיכה בלתי מסוייגת באייל מסיקה לראשות העיר..
  אז חדל קשקשת!

  ישראל וקנין |
  הגב
 3. רואים שמי שתב את בתבה אינו תושב נתיבות ואינו יודע על המתרחש במקום. רוב החרדים בעיר תומכים ביחיאל זוהר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב