נתיבות: מפלגה חרדית חדשה תתחרה בדגל וש"ס

כפי שדיווחנו לראשונה: בשבוע שעבר נרשמה מפלגה חרדית חדשה בנתיבות שתתחרה ברשימה החרדית הותיקה שס"ג

רשימה חרדית חדשה בנתיבות הוגשה בשבוע שעבר: לצעירים החרדים בנתיבות נמאס שאין להם תעסוקה לילדים, והם הקימו מפלגה חרדית חדשה שתתחרה בשס"ג המקומית. מי שעומדים בראש הרשימה הם עמי בלדחב ושלום רוחם, שמשמש בכובעו השני כיו"ר וועד העובדים בחברת נטו.

גורם במפלגה אוצר ל'אקטואליק' כי ההחלטה התקבלה מאחר ו"לציבור אין מענה מהנציגים של מפלגת שס״ג בעיר". הוא טוען כי "יש סחף של צעירים לכיוון שלנו".

לשאלתנו, האם יש רבנים שתומכים בו? משיב הגורם: "המפלגה שלנו מייצגת את כל מי שהוא לא קשור לחצרות של הרבנים היום". לדבריו, "כל הנציגים בעירייה הם נציגי החצרות של הרבנים. אנחנו מייצגים את כל הציבור החרדי שלא קשור לאחד מהרבנים – אבל מכבד את כל הרבנים".

כזכור, חשפנו לפני כחודש כי אחרי ההחלטה של שר הפנים ויו"ר ש"ס לתמוך ביחיאל זוהר לראשות העיר, התקוממו מספר נציגים חרדים שהביעו התנגדות למהלך.

מנהל המטה החרדי של המתמודד משה פרץ, פעיל ש"ס ידוע בעיר נתיבות, אמר ל'אקטואליק': "אני ש"סניק חד וחלק. לכנסת אני מצביע ש"ס וגם למועצת העיר אני אצביע ש"ס, אבל לראשות העיר אני תומך ומשכנע למשה פרץ. הוא המועמד היחיד שטוב לעיר ויכול לעשות מהפכה בעיר. לתושבים, גם החרדים, שמונים בעיר מעל 50 אחוז, נמאס מראש העיר זוהר שיושב עשרות שנים בתפקיד. צריך להחליף אותו במישהו צעיר שיודע לעשות מהפכה".

לדבריו, "אני מכיר עוד הרבה ש"סניקים שיצביעו למשה פרץ לראשות העיר, ולא ליחיאל זוהר".

נזכיר שגם מפלגת יחד בנשיאות מרן ראש הישיבה הרב מאיר מאזוז מריצים מפלגה בעיר שעל פי הערכות תכניס כשני מנדטים למועצה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. המון בהצלחה לתנועת יחד

    ברכת מרן ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז איתכם

    חרדי |
    הגב