נתיבות – משה פרץ יתמודד לראשות העיר

שלטי חוצות נתלו על גבי האוטובוסים בעיר תחת הכיתוב: "פרץ של התחדשות", ובגדול תמונתו של משה פרץ יו"ר תנועת 'דרך ארץ' בעיר.

שלטי חוצות נתלו על גבי האוטובוסים בעיר תחת הכיתוב: "פרץ של התחדשות", ובגדול תמונתו של משה פרץ יו"ר תנועת 'דרך ארץ' בעיר.

פרץ עומד בראשות תנועה עצמאית 'דרך ארץ', פרץ הכריז בבחירות הקודמות על התמודדותו לראשות העיר נתיבות, אולם לבסוף פרש פרץ מהמירוץ ותמך במועמד אייל מוסיקה, שלבסוף הפסיד ליחיאל זוהר.

מסיקה, שהפסיד בשלושה מערכות בחירות לזוהר, הודיע כי לא יתמודד שוב לראשות העיר. ומאז נראה, כי אין מי שיוכל להתמודד מול יחיאל זוהר. או כפי שתושבי העיר מכנים את זוהר כ"נתניהו של נתיבות".

זוהר, זוכה לתמיכה ואהדה רחבה מכל רבני ותושבי העיר, כך שסיכוייו גבוהים. אולם, פרץ מסתמן כמועמד עם הסיכויים הטובים לזכות בראשות העיר מכל מועמד אחר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נתיבות

    כולם רוצים כיסא בעירייה אבל שוכחים תאזרח הקטן היום בשכונת אלפס גועל נפש להגיע לשם אן טיפוח או שיפוץ בשכונות רק במערב משפצים עושים מיתקניי מישחקים מיתקניי כושר אבל באלפסי בטיילתכלום לא מישחקים לא מיתקניי כושר רק עצים שברו תמיגרש כדורגל בישביל עצים למה זה מה שקוראים לזה השבע לא רואה תרעב כיהעיר כשאתה יושב על כיסא העירייה לא מעניין אותך כלום רק שייתמלאו הכיסים בכסף הכי חשוב מה תושבים באלפסי לא מועדונים בנתיבות לא מקומות עבודה שום דבר הכול מוסתר אז למה ליבחור זה לא מועיל לאזרח כמו שזה מועיל לראש

    שרון |
    הגב