נתן עתיה בן ה- 10 ניצול הטבח במגדל הגיע לחזק את הילדים החולים

הילד במסר לילדים החולים: "יש לכם זכות שאתם יכולים לעבור את זה בשלום ולהיות חזקים. גם כשאני מרגיש שאני בקצה, והייתי בקצה – לא התייאשתי והאמנתי שאתגבר בעזרת השם"

 

 

אירוע מרגש נערך השבוע ביום ראשון בערב בקיבוץ לביא שבצפון הארץ. הילד נתן עתיה בן 10 ניצול הטבח הקשה והאכזרי מהישוב מגדל, בו אף נרצח אחיו, הגיע לחזק עשרות ילדים חולי סרטן במחנה נופש שנערך ע"י ארגון 'לב מלכה'. במהלך הערב העניקו עשרות הילדים חולי סרטן תעודת הוקרה לילד נתן עתיה, ובה נכתב: "אות הוקרה מוענקת בזאת לילד נתן עטיה על אומץ הלב היוצא דופן- חוסן ויכולת לעשות הכל בכדי לשרוד. יקיר ליבנו ושתזכה לגדול על ברכי משפחתך ושתזכה  לקדש שם שמים ושיזכו משפחתך לרוות נחת".

הילד נתן עתיה שהפצעים שעל פניו המצולקות מפצעי דקירות הסכין התחילו כבר להגליד, וידיו השבורות מניסיון הבריחה לאחר הטבח המחריד בבית משפחת סלע הולכות ומחלימות, הודה על תעודת הוקרה, וביקש להעביר מסר לכל עשרות הילדים חולי סרטן ששהו באולם : "יש לכם זכות שאתם יכולים לעבור את זה בשלום ולהיות חזקים. גם כשאני מרגיש שאני בקצה, והייתי בקצה – לא התייאשתי והאמנתי שאתגבר בעזרת השם".

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן, ציין במהלך הערב  כי השתתפות במחנה הנופש של הילד החמוד נתן, העניקה כוחות מחודשים לילדים להתמודד עם המחלה הנוראה איתה הם מתמודדים. אברמן מציין, כי אחד ההורים ניגש אלי בסיום האירוע כשדמעות בעינייו ואמר:  "אחרי ששמעתי את הנס הגדול שהיה לילד נתן עתיה, שהצליח להינצל בנסי נסים, בטחוני כי גם בני יצליח בסייעתא דשמייא להתמודד עם המחלה ויבריא בקרוב".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.