נתניהו: איראן יוזמת פיגועי טרור בישראל

בישיבת הממשלה היום התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לסוגייה האירנית ואמר כי איראן מנסה להגביר את פעולות הטרור ביהודה ושומרון.

בישיבת הממשלה היום התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לסוגייה האירנית  ואמר כי איראן מנסה להגביר את פעולות הטרור ביהודה ושומרון.

"בשבועות האחרונים אנחנו רואים מאמץ איראני מוגבר להעמיק את פעולות הטרור ביהודה ושומרון", פתח נתניהו. "לא אחר מאשר שגריר של הרשות הפלסטינית בטהרן אמר שהוא נלהב מהוראותיו של שליט איראן חמינאי לשלוח נשק לגדה המערבית, והוא הוסיף, וזה ציטוט: 'המשטר הציוני הוא גידול סרטני תוקפני שבמוקדם או במאוחר יש לחסלו'.

"עכשיו אני מדגיש, זה לא איש החמאס שאמר את זה, זה שגריר הרשות הפלסטינית בטהרן. עכשיו מה עושה האו"ם בתגובה? במקום שיטפלו בהסתה הזאת הם נותנים לה מקום של כבוד, אותה הסתה שמביאה בסופו של דבר למעשה הטרור שחווינו לאחרונה, והם גם מקדמים הצעה פלסטינית חד-צדדית לנסות להעביר החלטה במועצת הבטחון, שתכליתה להביא הסדר כפוי שיקים פה חמאסטן שנייה ויסכן את ביטחוננו".

עוד הבהיר ראש הממשלה:  "זה אותו האו"ם שמועצת זכויות האדם שלו העבירה השנה עשרים החלטות נגד ישראל, פעם אחת החלטה על איראן ופעם אחת החלטה על סוריה. אנחנו נמשיך לעמוד בתוקף על האמת שלנו ונמשיך גם לדחות בתוקף את הניסיונות לכפות עלינו תנאים שיסכנו את ביטחוננו ועתידנו. אנחנו מצפים להתלכדות לאומית בשאלה הלאומית הזאת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.