נתניהו: אם יהיה רצון טוב – לא יוקדמו הבחירות

טרם צאתו לוושינגטון, לפני שעלה למטוס, התייחס נתניהו למשבר הקואליציוני סביב חוק הגיוס. הוא העריך שהמפלגות בקואליציה יתעשתו ולא יובילו לבחירות

ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא הלילה לוושינגטון, לקראת פגישתו עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ.

טרם צאתו ולפני שעלה למטוס התייחס נתניהו למשבר הקואליציוני סביב חוק הגיוס. הוא העריך שהמפלגות בקואליציה יתעשתו ולא יובילו לבחירות.

"אין סיבה שזה יקרה ועם רצון טוב זה גם לא יקרה. לי יש רצון טוב, אני מקווה שגם לשותפים האחרים שלנו. במקרה כזה לא נלך לבחירות והממשלה הזאת
יכולה לכלות את ימיה בתאריך הנקוב ב-2019", אמר נתניהו.

הוא ציין כי הוא פחות מוטרד מהנושא בדרכו לארה"ב. "כרגע אני הולך לעשות דברים אחרים, ואני רוצה לנצל שוב את ההזדמנות להודות להמוני אזרחי ישראל. על התמיכה הטובה והחמה. זה מחמם את הלב. זו לא אמירה מן השפה החוצה זו אמירה מהלב החוצה, לליבם של אזרחי ישראל".

ראש הממשלה דיבר על חשיבות נסיעתו ואמר, "זו נסיעה מאוד חשובה. אני אפגש עם ידיד גדול מאוד של ישראל וידיד אישי שלי, נשיא ארה"ב דונלד טראמפ. אני אודה לו קודם כל על ההחלטה ההיסטורית להעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים ביום העצמאות, זו מתנה גדולה מאוד למדינה שלנו".

"אני מתכוון לדון עמו על שורה של נושאים, אבל בראשם איראן, על התוקפנות שלה, השאיפות הגרעיניות שלה, הפעולות האגרסיביות שלה במזרח התיכון בכלל ובגבולנו ממש, בכל גבולותינו. אני חושב שהצורך להדוף את התוקפנות הזאת זה יעד משותף לנו ולמדינות הקרובות באזור, אבל קודם כל הוא שלנו, הוא של אזרחי ישראל. אני יוצא בשמם של כל אזרחי ישראל, כפי שאני מבין זאת, להשיג שלוש מטרות: ביטחון, שלום ושגשוג כלכלי למען אזרחי ישראל, למען המדינה שלנו", סיכם נתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.