נתניהו: "אשוחח עם הנשיא טראמפ על העסקה הרעה שנעשתה עם איראן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, שיגר סרטון וידיאו למשתתפי פורום סבן בו התייחס לסוגית ההסכם עם איראן והבטיח כי ישוחח עם הנשיא טראמפ, "בנוגע לאיראן כל האפשרויות למניעת ייצור גרעין מצידה על הפרק, כולל האופציה הצבאית".

ראש הממשלה בנימין נתניהו, שיגר סרטון וידיאו למשתתפי פורום סבן בו התייחס לסוגית ההסכם עם איראן והצהיר  כי ההסכם שכבר נחתם עם טהרן – יעמוד במקום גבוה בסדר העדיפויות המשותף של ישראל והממשל האמריקני החדש.

 

נתניהו שכבר זמן רב לא התבטא בנושא הצהיר בסרטון הוידיאו, "אני מצפה לשוחח עם הנשיא טראמפ על העסקה הרעה שנעשתה עם איראן ומאז נחתמה הפכה המדינה לאגרסיבית יותר".

 

נתניהו רמז כי הוא לא שולל  אופציה צבאית ,"בנוגע לאיראן כל האפשרויות למניעת ייצור גרעין מצידה על הפרק, כולל האופציה הצבאית".

 

נתניהו דיבר גם על  היחסים עם הפלסטינים והצהיר כי עמדתו נותרה כשהייתה אך ישראל דורשת שהפלסטינים יכירו במדינת ישראל כמדינה של העם היהודי.

ראש הממשלה  התייחס למצב  הקואליציוני ואמר כי הוא אינו מתרגש מהדיבורים סביב הנושא. "מספרים לנו הזמן שהקואליציה עומדת ליפול – אבל היא נותרת איתנה. אנחנו נתגבר על כל קושי ואינני צופה בחירות באופק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.