נתניהו בבית הנרצחת: "הם חיזקו אותי להלחם בטרור" (וידאו)

לאחר מכן הגיע ראש הממשלה נתניהו לניחום אבלים בבית משפחתה של דפנה מאיר ז״ל ושוחח עם בעלה נתן והילדים. { ראש הממשלה בעתניאל}

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר הבוקר ביישוב עתניאל: בתחילת הביקור קיבל רה"מ יחד עם שר הביטחון משה יעלון סקירות ביטחוניות מאת מפקד פיקוד מרכז אלוף רוני נומה, מח"ט יהודה וגורמי ביטחון נוספים. נתניהו ויעלון נועדו גם עם ראש מועצת הר חברון יוחאי דמרי.

 

לאחר מכן הגיע ראש הממשלה נתניהו לניחום אבלים בבית משפחתה של דפנה מאיר ז״ל ושוחח עם בעלה נתן והילדים.

"פגשתי משפחה נפלאה עם תעצומות נפש כבירות", אמר ראש הממשלה נתניהו בצאתו מבית משפחת מאיר. "משפחה של ציונים, פטריוטים, אנושיים, שאיבדו אם ורעיה נפלאה. כל מי שראה את תמונתה של דפנה מיד התרשם מהאור שבקע ממנה, מי ששמע עליה ועל תרומתה הבין שמדובר באדם מיוחד, בנשמה שנקטפה מאיתנו".

 

"מי שרוצה לראות את האמת על שורשי הסכסוך בינינו לבין הפלסטינים שיבוא לכאן", הוסיף "שיבוא לעתניאל ויראה משפחה שרק רוצה דו קיום ושלום לעומת צעירים מוסתים שבאים לרצוח. כמה אנושיות יש מצד אחד לעומת שנאה ללא גבולות מצד שני שכתובתה הסתה מהרשות הפלסטינית. הגיע הזמן שהקהילה הבינלאומית תפסיק עם הצביעות ותכיר בכך ששורש הסכסוך הוא הסירוב להכיר בזכותם של היהודים לקיים מדינה בגבולות כלשהם".

צילום: וידאו: עומר מירון, לע"מ

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.