נתניהו בכינוס חירום: "זה קמפיין מתוזמר של אנשי שמאל"

לדברי נתניהו, התקשורת ויריבים פוליטיים עושים קמפיין להשחרת שמו במטרה לייצר באופן מלאכותי "אווירת שחיתות" כדי לנסות להפיל את שלטון הליכוד

בצל פרשת הצוללות וגל המעצרים של בכירי לשכת ראש הממשלה, כינס היום (חמישי) ראש הממשלה בנימין נתניהו את מקורביו להתייעצות חירום.

"יש לנו הוכחות לכל דבר, הכל שקרי", הגיב נתניהו לפרסומים. "זה קמפיין מתוזמר של אנשי שמאל שרוצים לפגוע בשלטון שלי".

נתניהו הדגיש כי מבקר המדינה יוסף שפירא והיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לא אמרו שהוא חשוד בפרשה. "המבקר כתב במפורש שהוא לא קיבל החלטות שנויות במחלוקת לפני שגובשה חוות הדעת, וכך גם לגבי עסקת רכישת הצוללות".

לדברי נתניהו, התקשורת ויריבים פוליטיים עושים קמפיין להשחרת שמו במטרה לייצר באופן מלאכותי "אווירת שחיתות" כדי לנסות להפיל את שלטון הליכוד.

ח"כ מיקי זוהר אמר בתום הפגישה עם ראש הממשלה כי "אנו יוצאים להתקפה, נמאס מכל ההכפשות הבלתי נסלחות כלפי ראש הממשלה. יש בידינו נתונים חותכים שאין לו שום קשר לאף אחת מהפרשות המדוברות. הגיע הזמן להפסיק לנסות להאשים אותו בכל דבר שקורה במדינה. צריך לחדול מהגישה הבלתי סבירה הזו בה תמיד ראש הממשלה אשם עד שלא יוכח אחרת".

תוך כך, בית המשפט בראשון לציון האריך בחמישה ימים את מעצרו של אבריאל בר יוסף, המשנה לראש המל"ל לשעבר שחשוד בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים והלבנת הון בתיק 3000.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.