נתניהו במפגש סגור עם עיתונאים

נתניהו הסביר לעיתונאים את העובדה שאישר במו ידיו את הקמת התאגיד, "החוק הזה חמק לי במבצע צוק איתן". { "התאגיד חמק לי בצוק איתן"}

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש אמש עם עיתונאים בכירים ברשות השידור והבהיר להם כי לא יאפשר את תחילת השידורים של תאגיד השידור הציבורי, "אני מצטער על הקמת התאגיד", חשף  נתניהו בפגישה אתמול (יום ב') עם אנשי תקשורת מערוץ 1 ורשת ב'.  דבר הפגישה ותוכנה דלף לידי דה מרקר שחשף את  פרטיה. בין היתר הסביר נתניהו את העובדה שאישר במו ידיו את הקמת התאגיד, "החוק הזה חמק לי במבצע צוק איתן".

על פי הדיווח בדה מרקר, ביום חמישי האחרון נפגש נתניהו עם אנשי חדשות 2 לפגישה שנמשכה מספר שעות. בפגישה נכחו כ-20 עיתונאים ועורכים מרשת ב' וערוץ 1, בהם אריה גולן, יואב קרקובסקי, רונן  פולק, יעקב אחימאיר, עודד גרנות, עודד שחר, ערן סיקורל ואחרים.

בדה מרקר דווח כי  נתניהו היה נסער ודיבר בשפה שאינה תקינה פוליטית. נתניהו אמר לעיתונאים כי "כואב" לו על שר הביטחון לשעבר משה יעלון שהתפטר ותקף את בנט.

נתניהו התייחס לתאגיד ואמר: "נניח שכל התאגיד הם אנשי שוברים שתיקה?".

על שרה נתניהו אמר נתניהו, "היא אישה צדיקה שעוזרת לנכים וניצולי שואה". נתניהו תקף את חדשות ערוץ 2 וטען כי הם פועלים נגדו,

דוברו של ראש הממשלה בועז סטמבלר מסר לדה מרקר: "אני לא מתייחס לשיחות רקע של ראש הממשלה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.