נתניהו בנתק עם בתו החרדית

לפני כשלושה חודשים נולדה נכדה לבתו החרדית של ראש הממשלה נועה. לתינוקת קוראים רחל. חודשים חלפו ונתניהו לא טרח לבקרה. { בגלל שרה}

איבתה של הכתבה הפוליטית סימה קדמון לבני הזוג נתניהו מן המפורסמות. כמידי שבוע הפרשנית הפוליטית של ידיעות מכפישה בשער בת רבים את ראש הממשלה שחרף טוריה המושחזים של קדמון הצליח לשרוד פוליטית יותר מכל ראשי הממשלות בישראל.

השבוע בטורה השבועי ב'ידיעות אחרונות' התעלתה על עצמה קדמון וכתבה ביקורת נוקבת על רעייתו של ראש הממשלה אותה הגדירה "כמי שצריכה לקחת כדורים".

"בשכונה נורמלית היינו עוזבים את שרה נתניהו לנפשה הרי ברור כי כל מוזרויתיה צריכים להתברר בינה לבין מומחים  לבריאות הנפש", כותבת קדמון,  "מה שאנחנו צריכים לדאוג שירשמו לה את הכדור הנכון במינון הנכון". הסיקה קדמון.

לסיום, חושפת קדמון סיפור לא נעים על ראש הממשלה. לפני כשלושה חודשים נולדה נכדה לבתו החרדית של ראש הממשלה נועה. לתינוקת קוראים רחל. חודשים חלפו ונתניהו שכנראה חושש מאימתה של הגברת הראשונה לא טרח לבקרה.

לפני כחצי שנה פורסם כי בתו החרדית של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נועה רוט עברה בשבועות האחרונים להתגורר עם בעלה ושני ילדיה בשכונת "מאה שערים" בירושלים.

כתבת הרכילות של "מעריב סוף השבוע" ליאורה חשפה בעיתון על ההחלטה של הזוג רוט בתו של ראש הממשלה מנישואיו הקודמים .

כיום,  נשואה נועה לאיש ההיי-טק דניאל רוט, והיא שומרת על חיי משפחה חרדית.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תפסיקו להסיק מסקנות ולשפוט...

  אי אפשר לדעת מהקורה שם??? לכל בית יש כביסה מלוכלכת…ואם זה אכן נכון שהכל בגלל שרה נתניהו…אם ביבי לא יבחר הפעם יש סיכוי לגירושים. יותר מידי סיפורים על שרה ולא נעימים במיוחד. אני תוהה למה היא לא אהודה על אף אחד. אומללה.

  דנה |
  הגב
 2. אף אחד לא יודע מה קורה בפנים

  אולי זה לא ביגלל שרה.אי אפשר לדעת.הכתבה מאשימה את שרה כאילו יש לה הוכחה לכך.

  אא |
  הגב
 3. שרה את רעה חולה וזקוקה לטיפול

  שרה אישה רעה חולה וזקוקה לטיפול נפשי. כולם יודעים ששרה לא מרשה לביבי להזכיר או לפרגן לביתו נועה וחלילה לא לנכדיו החמודים.
  הזוי שביבי רועד משרה ותביני עניין מספיק ששרה תסתכל לו בעניין. התפקיד של ביבי מחייה את נפשה של שרה ששולטת בכל. ממש בושה

  דרור מזרחי |
  הגב
 4. שרה דואגת לטפח רק את שני בניה. כנסו וקראו

  קדמון צודקת. כל מילה הסלע. ביבי זנח מזמן את ביתו למען שני בניו במיוחד יטפל את היורש יאיר. כזה הוא האבא ואשתו. מראה מראה שעל הקיר מי היפה ביותר בעיר????

  א.ל |
  הגב
 5. שמאל=מחלת נפש

  נראה, שלמחלת השמאל אין לא תרופה ולא כדורים מתאימים. תרעלת במירעה.

  הכתבת עצמה לוקה בחסר והמבין יבין |
  הגב
 6. כולי תקווה שאבא, בנימין נתניהו, והבת נועה – לא יוותרו האחד על השנייה.

  יפעת |
  הגב