צפו: נתניהו בסרטון עוקצני נגד "ידיעות" (וידאו)

סרטון משעשע בו מככב ראש הממשלה בנימין נתניהו יוצא הערב: בסרטון עוזר ראש הממשלה נכנס ומציג בפניו כל שעה כותרת אחרת ב"ידיעות שקרניות" נגד ראש הממשלה. צפו

הליכוד ונתניהו ממשיכים במנהג: עם צאת שלושת הכוכבים, יוצא מבית הליכוד סרטון משעשע בו מככב ראש הממשלה בנימין נתניהו שמסתבר שהוא שחקן  לא רע.
[alooma ref="d3ab8611cab9aef011d8049f01c5c149.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בסרטון מתייחס נתניהו לפרשת הבקבוקים: בסרטון נראה עוזר ראש הממשלה נכנס ומציג בפניו כל שעה כותרת אחרת  ב"ידיעות שקרניות" נגד ראש הממשלה.פרשת "הכוסות המלוכלכים בכיור" פרשת "הארטיק שטפטף על הספה" פרשת "הדגים הרעבים והצמאים" פרשת "המזגן המרעיש לשכנים" – ונתניהו מגיב בציניות.  לסיום שואל המאבטח את נתניהו, האם הוא רוצה לשתות מים? נתניהו משיב בחיוך: "בא לי גלידה, אבל לא פיסטוק".

ראש הממשלה אומר לסיום.רוצים להסית את תשומת הלב שלכם מהדברים החשובים באמת ולעסוק בשטויות. אבל אנחנו עוסקים בדברים החשובים: מי ישמור על ביטחון ילדינו? מי יצמיח את הכלכלה שלנו? זה או אנחנו, או הם. ואתם יודעים: זה אנחנו – רק הליכוד!

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כמה שזה נכון מכיון שאין להם ביקורת על ראש הממשלה אז מחפשים כל מיני חטטנות של התקשורת צריך להוציא חוק נגד החטטנות והמציצנות של התקשורת פעם זה שקית חלב פעם זה אשתו שותה ופעם זה האב בית כל אדם שעובד במשך שנים עם מישהו יהיו סיכסוכים אז לקחת דברים ולנפח במקום שראש הממשלה צריך לדאוג לדברים החשובים באמת הטרור מבית ומחוץ החמאס הגרעין באירן האום יוקר המחיה מחירי הדירות הוא צריך להתעסק ברכילות זולה על אישתו אם יש לכם ביקורת תעבירו ביקורת על ראש הממשלה עוד מעט יביאו ביקורת על הסבתא של ראש הממשלה ועוד קראו לעצמם המחנה הציוני במרכאות כפולות זה לא חוכמה להגיד כן לכל מה שמבקשים לתת את ירושליים המחנה הציוני במרכאות כפולות ייתן גם את תל אביב אם יבקשו ממנו החוכמה היא להיות אסרטיבי ולדאוג לאינטרסים של מדינת ישראל גם אם זה יגרום לויכוחים עם ארצות הברית ידידתינו המחנה הציוני במרכאות כפולות אמר שאפשר לעשות שלום עם החמאס לפני המלחמה והוא אמר שמבחינתו החמאס הם לגיטימיים ואפשר לעשות איתם שלום אפילו הפסקת אש מספר פעמים לא הצלחנו לעשות ונתנו להם את גוש עציון וההתנתקות ומה קיבלנו מנהרות ומחנות לאימון טרור והחמאס אפשר להשוות את זה לאדם שהחליק על קליפת בננה וקיבל מכה ואחרי שהוא קם הוא דורך שוב על קליפת הבננה בפעם הראשונה קורא בפעם השנייה זה דביליות אז עשינו טעות פעם אחת שמסרנו שטחים כמו שנפתלי בנט אומר הם לא עשו מהשטחים סינגפור ובנו בתים אז לחזור על אותה טעות שוב ולגבי ראש הממשלה אפילו שהתקשורת עוינת אותו תמיד ובמיוחד לפני בחירות כמו שאומר הכתב בערוץ 2 "פעם אחר פעם " הוא נבחר לראש הממשלה עצם הדבר אומר שהוא אדם ראוי משכמו ומעלה ובכלל בממשלה האחרונה עם כל יחסי הכוחות שכל אחד מושך את החבל אליו יאיר לפיד לבני בנט העבודה ואני חשבתי שהוא לא יצליח להרכיב ממשלה אך כרגיל ראש הממשלה ביבי נתניהו התעלה על עצמו כרגיל וכנגד כל הסיכויים הצליח להרכיב ממשלה ואני מציע שיישנו את השם ל "המחנה הפלסטיני " הם יותר לטובת הפלסטינים מאשר לטובת היהודים

    מנחם |
    הגב