נתניהו בשיחות סגורות: מי יגן על המדינה? ציפי? בוז'י?

בגל"צ נחשף הבוקר הקלטות משיחה סגורה של נתניהו עם פעילי ליכוד שבהן הוא מאשים את התקשורת ואת השמאל ברקיחת מזימות להדיחו, "יש כאן ניסיון ברור ומובהק שמטרתו להפיל את שלטון הליכוד ולשים שם שלטון שמאל"

15 שנים לאחר נאום ה- "הם מפחדים"  -ראש הממשלה בנימין נתניהו שב לתקוף את כלי התקשורת ולהאשים אותם במסע אישי נגדו.

 

בגל"צ  נחשף הבוקר הקלטות משיחה סגורה של נתניהו עם פעילי ליכוד שבהן הוא מאשים את התקשורת ואת השמאל ברקיחת מזימות להדיחו, "יש כאן ניסיון ברור ומובהק שמטרתו להפיל את שלטון הליכוד ולשים שם שלטון שמאל", אמר נתניהו בשיחה סגורה עם חברי מרכז הליכוד, "זאת המטרה, חברים בזה הרבה מאד גורמים, הרבה מאד מפלגות והרבה מאד גורמים בתקשורת".

 

נתניהו,  כך מסתבר, ראה לפני יומיים כתבה בערוץ 2 על כינוס מרכז הליכוד, ובכתבה הזו צולמו גם פעילות מפלגה שקראו קריאות תמיכה בראש הממשלה. לפעילים אמר נתניהו שלא האמין למראה עיניו: "שמעתי כמה מחברותינו מדברות ולא האמנתי שהכניסו אותן בטלוויזיה, בדרך כלל קשה מאד להכניס שם מילה אחת".

 

על יריביו הפוליטיים החדשים, הצמד הרצוג-לבני, אמר נתניהו. "מי יטפל בחמאס ובדאעש ומי יעצור את המסתננים? בוז'י? ציפי?", תהה נתניהו כשברקע נשמעו קולות הצחוק של הפעילים.

 

נתניהו גם התבטא בסוגיות ביטחוניות : "הנחתנו מכות על החמאס, ועשינו עוד דברים שאני לא אדבר עליהם, אני לא אדבר עליהם – אבל אתם יודעים".

 

ממפלגת העבודה נמסר בתגובה: "נתניהו בהיסטריה כי הוא יודע שהציבור מאס בדרכו. הוא נכשל בביטחון ונכשל בכלכלה, ואת זה אף נאום לא יסתיר".

 

במערכת הפוליטית מיהרו להגיב לפרסום ההקלטות. ממפלגת העבודה נמסר בתגובה לדברים של ראש הממשלה: "נתניהו בהיסטריה כי הוא יודע שהציבור מאס בדרכו. הוא נכשל בביטחון ונכשל בכלכלה, ואת זה אף נאום לא יסתיר".

 

השרה לשעבר יעל גרמן מיש עתיד הגיבה "כל אחד מהאנשים שהוא הזכיר דואג לביטחונה של מדינת ישראל לא פחות ממנו. כרגע מה שצריך לעשות כדי לדאוג לביטחונה של המדינה הוא להגיע להסדר מדיני, ולמנוע עוד סבב של מלחמה בצפון ובדרום. הפיתרון הוא הסדר מדיני, ואנחנו נביא אותו

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האם זאת לא מהות הדמוקרטיה ? האם אסור לרצות להחליף מפלגה וראש ממשלה? נתניהו לא רצה בזמנו להפיל את השמאל ?

    משה |
    הגב
  2. צודק!!השאר יברחו לשווייץ וימכרו את הארץ ואת כולנו

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב