נתניהו בשרונה: "תפסנו סייען למחבלים"(וידאו)

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לפיגוע אמש, בין השאר חשף נתניהו את העובדה, כי כוחות הביטחון, עצרו בין השאר את האדם סייע לשני המחבלים. {תיעוד מהשטח}

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לפיגוע אמש, בין השאר חשף נתניהו את העובדה, כי כוחות הביטחון, עצרו בין השאר את האדם סייע לשני המחבלים.

במסיבת עיתונאים קצרה שכינס במקום הפיגוע פתח נתניהו ואמר כי "במקום הזה אתמול נרצחו ארבעה ישראלים תמימים חפים מפשע. אנחנו אבלים את מותם. אני יודעי אישית איזו טלטלה עוברת על המשפחות. לבנו איתם ואנחנו מייחלים להחלמת הפצועים".

"החלטנו על שורת צעדים התקפיים. תפסנו אדם ששיתף איתם פעולה, שללנו מאות היתרי עבודה מבני החמולות שלהם, שללנו הקלות בעקבות הרמדאן מעשרות אלפים, הגברנו כוחות בקו התפר והחלטנו על עוד עניינים נוספים שאי אפשר לומר כאן", אמר נתניהו.

היום בצהריים כינס ראש הממשלה את הקבינט המדיני ביטחוני בקרייה בתל אביב. "כינסנו את הקבינט והחלטנו על שורה של צעדים התקפיים" אמר נתניהו בשרונה. בהמשך פירט: "כיתרנו את יטא, תפסנו את האיש ששיתף פעולה עם המרצחים, שללנו היתרי עבודה ממאות מבני החמולות שלהם. שללנו גם את הקלות הרמדאן לביקורים בישראל מעשרות אלפים. בנוסף, גיבינו כוחות בקו התפר וגם כאן בתל אביב, והחלטנו גם על נקיטה בעוד שורה של צעדים שאני לא יכול לפרט כאן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.