נתניהו: "בתחילה אמרו 'ידע', עכשיו אומרים 'לא ידע'

"כפי שאתם יודעים לגביי אין אפילו טענה", אמר נתניהו לפני המראתו לפריז

 

רגע לפני המראתו לפריז התייחס (מוצאי שבת) ראש הממשלה בנימין נתניהו להמלצות המשטרה בפרשת הצוללות נגד מקורביו. "מזה שנתיים שמראים אותי עולה ויורד בצוללות. תחילה אמרו הוא ידע, עכשיו אומרים הוא לא ידע. מספיק שאתם יודעים שלגביי אין אפילו טענה. זה דבר, לא מה בכך, משום שלא מהססים הרי להאשים אותי בטענות האבסורדיות ביותר. כאלה שלא מחזיקות מים, אבל במקרה הזה אפילו טענה אבסורדית לא הייתה".

על ההמלצות לגבי דוד שמרון, הנחשב למקורב לנתניהו, אמר ראש הממשלה: "אתם יודעים שלא ידעתי. אני מציע להמתין לסוף התהליכים ולא לחרוץ דין. טוענים הרבה טענות והטענות האלה מתנפצות ויורדות למצולות. מנסים, תמשיכו לנסות".

ראש הממשלה נשאל גם על העברת הכסף הקטרי לרצועת עזה: "אני עושה מה שאני יכול בתיאום עם גורמי הביטחון להחזיר את השקט ליישובי הדרום, זה תהליך, וגם למנוע משבר הומניטרי. אני חושב שברגע זה זה הצעד הנכון. הדברים האלה נעשו על מנת למנוע את המשבר ההמוניטרי ואני חושב שעל דעת כל גורמי הביטחון וגם גורמי הקבינט, דיונים רציניים שערכנו".

נתניהו נשאל גם על "חוק גדעון סער" שלא יעלה מחר לדיון בעקבות חילוקי דעות, "אני אחזור ואני אדון בנושאים האלה. כרגע אני יוצא לחו"ל, ובזמן שהותי בחו"ל, אני מניח שאני לא אטפל בזה. אבל כשאני אחזור, אני אטפל בכל הדברים. זה לא חוק פרסונלי, זה חוק בסיסי".

על הביקורת של ראש הממשלה לשעבר ברק השיב בביטול: "מי? אתם כבר יודעים לענות על זה יותר טוב ממני".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.