נתניהו בתערוכה על הדר גולדין

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה ביקרו היום בכפר האמנים עין הוד, בו מוצגת בימים אלה תערוכת ציורים מעבודותיו של סגן הדר גולדין ז"ל,

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה ביקרו היום בכפר האמנים עין הוד, בו מוצגת בימים אלה תערוכת ציורים מעבודותיו של סגן הדר גולדין ז"ל, קצין שנפל במהלך מבצע ”צוק איתן“, בקרב ברפיח בו נהרגו גם רס“ן בניה שראל וסמ“ר ליאל גדעוני זכרונם לברכה.

בתערוכה המרגשת מוצגת  סיפורו של הדר ז“ל. לוחם אמיץ שיכולותיו המבצעיות לא העיבו על רגישותו.  ראש הממשלה אמר כי בעת ההכנות למבצע ”צוק איתן“ הוא ארגן את לוחמיו לקרב בשטחי הכינוס, ובין המשימות בחר לצייר בעצמו את ההזמנה לחתונתו. החתונה לא התקיימה וארוסתו האהובה, עדנה, נפרדה מהדר מעל קברו בבית העלמין הצבאי בכפר סבא.

"כאב האובדן עמד היום לנגד עינינו, במהלך התערוכה בה נפעמנו מפרצי היצירה של הדר. קו וצבע ונשמה שהתערבבו להם כדי לתת ביטוי לצפונות נפש"ו אמר נתניהו. .

רעייתי שרה חיזקה את בני משפחת גולדין על פרויקט ההנצחה, אחד מיני רבים, שהובילו לזכרו של הדר ז“ל: ”הוא היה ילד מדהים ומיוחד, אומנותי ומלא באיכויות. עולמו העשיר והרגיש מתגלה כאן בעוצמות נדירות ואיכותיות, מלאות תובנות והומור, שקשה להאמין שהוכלו אצל נער כה צעיר. זה עולם שלם שנשאר איתנו גם אחרי לכתו. הכאב מהול בהרבה גאווה: איזה ילד מדהים היה הילד שלכם“.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.