כשנתניהו הזיל דמעה מהרצל ביטון (וידאו)

בפתח מושב הכנסת הזכיר נתניהו בנאומו את הרצל ביטון שהדליק ביום העצמאות משואה וריגש את כל אזרחי ישראל. { "התרגשתי כמעט עד לחלוחית בעיניים"}

ראש הממשלה בנימין  נתניהו נאם אתמול בפתח מושב הקיץ של הכנסת בו דיבר על חשיבות האחדות.

נתניהו "שיודע" באופן מושלם כיצד לגעת ברגש של ציבור הבוחרים שלו הזכיר בנאומו את הרצל ביטון שהדליק ביום העצמאות  משואה וריגש את כל אזרחי ישראל, " ליד קברו של הרצל עמד הרצל אחר – הרצל ביטון. הוא הדליק משואה לכבוד אזרחי ישראל, שניצבים איתן מול מתקפות טרור למעלה ממאה שנים. הוא אמר בהתלהבות: "לכבוד עם ישראל שאין כמוהו בעולם, וּלתפארת מדינת ישראל".

"אני ראיתי את הרצל ביטון והתרגשתי כמעט עד לחלוחית בעיניים", סיפר נתניהו, "זה היה רגע מרומם, בהיר ומזוקק. הרצל ביטון שיקף אמת פשוטה: שחזונו של הרצל התממש, ואנחנו מקיימים אותו".

בליל יום העצמאות, סמוך לקברו של חוזה המדינה בנימין זאב הרצל, עמד הרצל אחר – הרצל ביטון. הוא הדליק משואה לכבוד אזרחי ישראל, שניצבים איתן מול מתקפות טרור למעלה ממאה שנים. הוא אמר בהתלהבות: "לכבוד עם ישראל שאין כמוהו בעולם, וּלתפארת מדינת ישראל". אני ראיתי את הרצל ביטון והתרגשתי כמעט עד לחלוחית בעיניים. זה היה רגע מרומם, בהיר ומזוקק. הרצל ביטון שיקף אמת פשוטה: שחזונו של הרצל התממש, ואנחנו מקיימים אותו.(צילום: איתי בית-און, לע״מ)

‎Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on‎ יום שני 23 מאי 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.