נתניהו: "החיילים החרדים מגנים על כולנו, גם על הציבור החרדי"

על רקע המתקפה כנגד החיילים החרדים, ראש הממשלה בנימין נתניהו העניק רוח גבית לחיילים בהרמת כוסית עם עובדי משרד ראש הממשלה. וגם על הפקקים, והתקשורת. { בהרמת כוסית}

על רקע המתקפה כנגד החיילים החרדים, ראש הממשלה בנימין נתניהו העניק רוח גבית לחיילים בהרמת כוסית עם עובדי משרד ראש הממשלה:"אני מאוד גאה בחיילים החרדים שמשרתים בצבא ההגנה לישראל. הייתי בין מקימי הנח"ל החרדי וכשהחיילים הללו מגיעים הביתה, הם מגנים על כולנו, גם על הציבור החרדי". אמר נתניהו.

" מגיע להם יחס של כבוד. אסור לתקוף אותם, צריך לכבד אותם", הוא הבהיר, "זה תנאי ראשון לשלום בתוכנו. יש לנו גורל אחד ויש לנו צבא אחד שמגן על כולנו. זה לגבי הנקודה הזאת, יש לה עוד הרבה הרבה היבטים. אבל בלי שנשמור על אחדותו של צה"ל ובלי שנכבד את כל החיילים שמשרתים בו, הרי כל השאר מתבטל.

 

נתניהו המשיך ותקף את התקשורת, "אבל יש כל כך הרבה בכל השאר וזה נוגע לגאווה במעשינו. אתם מסתכלים קצת על התקשורת? שומעים? התקשורת במדינת ישראל היא חופשית, היא תישאר חופשית. יש בה, אם אתם פותחים את הערוצים או את העיתונים, יש בה בדרך כלל דברים שכותבים עליי… זה מצחיק אותך, בטח, זה מצחיק אותך, זה לא מצחיק אותי. אבל אלה החיים בדמוקרטיה".

 

נתניהו אמר עוד"הייתי רוצה שיהיה עוד תחרות, עוד גיוון, עוד פלורליזם. הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה את ההפך מזה. אבל אני אגיד לכם מה אני רואה בתקשורת, שלא מספיק מגוונת, היא לא משקפת את התחושות של הציבור. יש פה תעשייה של דכדוך. במקום שהם רואים אבטלה, אני רואה תעסוקה מלאה, במקום שהם רואים כלכלה הרוסה, אני רואה כלכלה פורחת. במקום שהם רואים פקקים, אני רואה מחלפים, רכבות, גשרים. במקום שהם רואים היסוס וחוסר ביטחון אני רואה תקיפות ועוצמה בלתי רגילה שמקרינה על כל הסביבה שלנו. זה מה שאני רואה".

במקום שהם רואים גז בים, אני רואה גז ביבשה ואנחנו עובדים על זה. במקום שהם רואים מדינה קורסת, מתפוררת, אני רואה את ישראל עולה ככוח עולמי. לא רק אני רואה את זה, אני רואה את זה בכל העולם, בכל המנהיגים שמגיעים הנה כל יום – ואתם מסייעים בהבאתם – ובמפגשים שלי עמהם בחוץ לארץ, עם ראשי המעצמות. כך הם מסתכלים עלינו – מסתכלים עלינו כמעצמה טכנולוגית עולמית, ככוח עולמי בביטחון, במודיעין, בטכנולוגיה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.