נתניהו הטיח בעיתונאי 'הארץ': "אלף מאמרים כתבתם נגדי"

ראש הממשלה זימן בצהרים (ג') ללשכתו את חברי מערכת עיתון 'הארץ' ודה מרקר. נתניהו התווכח איתם בעיקר על הסיקור המוטה שלהם כנגדו. הפרטים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך להיפגש  עם  הכתבים הפוליטיים:  לאחר שורה של מפגשים עם כתבי גל"צ חדשות 2 וכתבי מקור ראשון, נתניהו זימן בצהרים(ג') ללשכתו את חברי מערכת עיתון 'הארץ' ודה מרקר עמם הוא התווכח שעות רבות בעיקר על הסיקור המוטה שלהם כנגדו ועל הכלכלה.

העיתונאים שזומנו ללשכת ראש הממשלה הם: עמוס שוקן, גדעון לוי, אורי משגב ועוד עשרות חברי מערכת הארץ נכנסים למשרד ראש הממשלה.

הכתב הפוליטי של ערוץ עמית סגל  2 צייץ בטוויטר על תוכן השיחה,  נתניהו נזף בעיתונאי הארץ על כך שהם משתלחים בו ללא רחם, " תנו לי דקה על כל אלף מאמרים כתבתם נגדי", הטיח ראש הממשלה."אני ארדואן? אני קסטרו? אגב, קסטרו נתן ראיון לג'פרי גולדברג. מותר להזכיר את השם ג'פרי גולדברג כאן?".

עוד הציג נתניהו לעיתונאים סרטוני פייסבוק על אלימות והסתה פלסטיניים וחזר שוב ושוב על הפועל "איטען" (לדקור בערבית), ואמר: אצלנו אין כאלה. במערכת הארץ הזכירו לו את חתונת השנאה שבה דקרו את תמונתו של הפעוט דוואבשה. "אצלנו זה מיעוט מבוטל", השיב להם ראש הממשלה.

בשלב הזה  הקשו אנשי הארץ: "מה עם חתונת השנאה? היציע המזרחי? נתניהו לא התבלבל והשיב: "אצלנו לא מחנכים לזה. הרוב נגד זה".

העיתונאי גדעון לוי המזוהה כשמאלן קיצוני רדיקלי עקץ: ?אתה מביך את עצמך", סנט בנתניהו שהגיב: " אתם לא יודעים את הפרטים ומתעלמים מהמציאות"..

על פי ההדלפות מהישיבה, במוקד השיחה עמדה דווקא הכלכלה. נתניהו נפגע במיוחד מהביקורת החריפה מצד העיתון TheMarker והכתבת מרב ארלוזורוב ,נתניהו  התעמת שוב ושוב עם ארלוזורוב. הדברים הנוקבים ביותר נאמרו דווקא מימין, מישראל הראל שאמר: מה עזרו כל דיוני המנהרות אם אלה הביצועים?.

נתניהו שהופתע מהפגישה החיובית הזמין את חברי מערכת 'הארץ'  לפגישה נוספת בלשכתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.