נתניהו המריא עם כחלון לארה"ב

עם כחלון ושרה: ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא לפני זמן קצר לארה"ב לפגישה עם הנשיא אובמה בה יודה לו על הסיוע הביטחוני שניתן לישראל. { "אודה לאובמה"}

ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא לפני זמן קצר לארה"ב לפגישה עם הנשיא אובמה בה יודה לו על הסיוע הביטחוני שניתן לישראל "אנחנו בתוך שבוע מדיני חשוב מאוד למדינת ישראל. אני יוצא עכשיו לארצות הברית, אני אפגש שם תחילה עם הנשיא אובמה ואני אודה לו על הסיוע הביטחוני הגדול והחשוב למדינת ישראל לעשור הקרוב".  אמר נתניהו במסיבת עיתונאים שנערכה בעלייה למטוס.

לפגישה לקח עימו נתניהו את שר האוצר משה כחלון שזוכה לראשונה לכבוד הגדול בשל הצורך של נתניהו לחזק ולגבש את הקואליציה סביבו.

נתניהו הוסיף,  "לאחר מכן אני אשא דברים בעצרת האו"ם, אני אגיד שם את דברה של ישראל, את האמת של ישראל, את הצדק של ישראל, וגם את הגבורה של ישראל – הגבורה של החיילים והחיילות שלנו, של השוטרים והשוטרות שלנו, של האזרחים והאזרחיות שלנו, שנאבקים מאבק בלתי מתפשר בטרור האכזר.

אני מצפה מהקהילה הבינלאומית אמת מידה אחידה במלחמה בטרור. כל הקהילה הבינלאומית אומרת היום שצריך להילחם בטרור בנחישות ובאופן בלתי מתפשר. ובכן, הם חייבים לתמוך גם במאבק הנחוש והבלתי מתפשר בטרור, והבהירות המוסרית הזאת נחוצה כדי להילחם בטרור וגם כדי לנצח אותו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.