נתניהו: "הפיגוע בבריסל – מתקפה על המערב כולו"(וידאו)

בנאום ששודר בפני באי ועידת איפ"ק התייחס נתניהו לשורה של נושאים שעל סדר היום, במרכזם הפיגוע בבריסל. צפו

"ישנו קשר בין הטרור בפריז, בבריסל, בסן ברנרדינו, באיסטנבול ובישראל…הטרוריסטים מעוניינים רק בהשמדתנו, הם רוצים שנעלם. אני מצהיר בזאת – זה לא עומד לקרות": כך אמר אחה"צ ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בנאום מיוחד לבאי ועידת איפ"ק, נאום ששודר באמצעות האינטרנט מלשכתו בירושלים.

נתניהו הוסיף: "אנו לא יכולים להציע להם את בריסל או איסטנבול או את הגדה המערבית. הם רוצים לחסל אותנו, זה לא יקרה חברים". צפו בדברים

בהמשך הודה נתניהו לאובמה על הסיוע הביטחוני לישראל והתייחס למצבה של ישראל בזירה המדינית: "ישראל היא לא סוגיה שמחלקת את אמריקה אלא גורם שצריך לאחד את אמריקה.

היום יש לנו קשרים דיפלומטיים עם 161 מדינות בעולם, יותר מאי פעם. לצד האספקט החיובי, יש מי שרוצה להביא לחיסולה של ישראל – במיוחד באו"ם. המהלכים באו"ם נגד ישראל רק משכנעים את הפלסטינים שניתן לדקור את דרכם למדינה, מדינה לא לצד ישראל אלא במקום ישראל. הם הורגים את תהליך השלום לשנים ארוכות".

על הקיפאון במו"מ עם הפלסטינים אמר נתניהו: "אני מוכן להכנס למו"מ מיד, ללא תנאים מוקדמים – בכל זמן ובכל מקום. זו עובדה. אבל אבו מאזן לא מוכן לעשות זאת – גם זו עובדה…אין רצון ברמאללה ויש רצון בירושלים. אבו מאזן לא היה מוכן לשבת ולדון איתי אפילו לא דקה אבל הוא עסוק, הוא מעודד ילדים פלסטינים לשנאה לישראל. ילדים פלסטינים לומדים לדקור ילדים, הם לומדים שצריך לשאוף למדינה בכל שטחי ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.