נתניהו הצביע בפריימריז: "זה חשוב לישראל"(וידאו)

קרוב ל-100 אלף מתפקדי הליכוד יצביעו היום בבחירות הפנימיות במפלגה ויקבעו את הרכב הרשימה והיו"ר. נתניהו: "לכו להצביע"

"הפריימריז חשובים למדינת ישראל…צריך רשימה חזקה, וביקשתי את הזכות להוסיף שני שריונים כדי לחזק את הרשימה עוד יותר. הליכוד, המפלגה הכמעט יחידה שמתקיימות בה בחירות דמוקרטיות. חשוב ליכוד אחד גדול מול כל השמאל כדי להוביל את מדינת ישראל בבטחה", כך אמר הבוקר ראש הממשלה בנימין נתניהו אחרי שסיים להצביע בבחירות המקדימות של מפלגת הליכוד להרכבת הרשימה שתתמודד בבחירות 2015.

רק מתפקדי המפלגה זכאים לבחור בפריימריז, והם יצביעו על 3 נושאים שונים: זהות הרשימה, זהות היו"ר (נתניהו ודנון מתמודדים) והענקת זכות לנתניהו לשריין שני מקומות מטעמו ברשימה.

כזכור, אמש פורסם על רשימה מטעמו של כץ לעובדי התעשייה האווירית שגם חברים בליכוד, עם המלצה להצביע לשרים ישראל כץ וגלעד ארדן – שני שרים המתחרים על המקום השני ברשימה, ושעקב התמיכה בשניהם, אף אחד מהם לא ייפגע כתוצאה מהדיל.

ברשימה של ח"כ כץ מופיע גם שמה של חברת הכנסת מירי רגב, אותה הוא מנסה לקדם בכל הכוח בקרב על תפקיד האישה הראשונה והחזקה במפלגה, וגם שמו של יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין מככב בה.

יתר השמות המופיעים ברשימה הם של מועמדים שנראים כחסרי סיכוי, אך הם סומנו על מנת למנוע הצבעה של חברים רבים לח"כים אחרים שמתחרים על המקומות הריאליים ברשימה.

רשימת המועמדים לרשימה הארצית: אדלשטיין יולי, רגב מירי, כץ ישראל,כץ חיים, מזרחי סילבה, דנון דני, חוטובלי ציפי, פינטו ג'קי, גילה גמליאל, פלאטו שרון, יריב לוין, רצון מיכאל, ארדן גלעד, שטייניץ יובל, פנחס עידן, בוגי יעלון, אופיר אקוניס, סילבן שלום, זאב אלקין, נאור נפתלי, דיכטר אברהם, שראל שמעון, גרוסברג דוד, פייגלין משה, חזן אורן, הנגבי צחי.

(באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.