נתניהו הצטלם סלפי עם הבן של גופשטיין

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם חיילים לוחמים ברצועת עזה בהם  מאיר עמיחי גופשטיין בנו של איש הימין הקיצוני בנצי גופשטיין מייסד ארגון להב"ה

בנצי גופשטיין צירף תמונה של בנו עם ראש הממשלה  וצייץ בטוויטר "הילדים שלנו רוצים להלחם רק אנחנו מקווים שהמדינה לא תפקיר אותם כשהם ילחמו"…
רה"מ נתניהואמר לחיילים "שלום לכם. הייתם בבית בפסח או שהייתם פה? אכלתם חול? שתיתם חול? אני מקווה שלפחות הייתה לכם איזו שהות מסוימת לנוח. אנחנו מסיימים עכשיו קרוב לשנתיים מאז "צוק איתן". אלה השנתיים השקטות ביותר שאנחנו זוכרים מאז עליית החמאס. אבל אנחנו יודעים שהדבר הזה נרכש על ידי העבודה הקשה שלכם, ואנחנו סומכים עליכם, אנחנו גאים בכם.

נתניהו התייחס ליום השואה ואמר, "מחר זה יום השואה, לפני 70 שנה היינו כעלה נידף ברוח, חסרי כוח מגן, חסרי ישע, טבחו בנו, שחטו אותנו, היום יש לנו מדינה ויש לנו צבא, יש לנו יכולת להגן על עצמנו בגזרה הזאת, בכל הגזרות, קרובות, רחוקות, ומה שמניע אותי זה להבטיח את עתידו של עם ישראל בארצו, כי אין לעם ישראל עתיד בלי ארצו, זה מה שמניע אותי.

הכל עולה הרבה מאוד כסף, ואנחנו מתחלקים בזה, אבל בסוף אנחנו נשענים על משאב אחד – על השכל והלב של החיילים, שלכם. בסוף אנחנו נשענים על זה, כי צבא, שיהיה גדול ככל שיהיה, וצה"ל נמנה היום עם הצבאות החזקים ביותר בעולם, עדיין הכוח האמיתי שלנו זו הרוח, הרוח שלכם – והרוח שלכם היא הרוח של העם.

אנחנו נמצאים בעין הסערה, אני רוצה שתדעו את זה. מסביב רצחו כאן חצי מיליון איש בסוריה שקורסת, עיראק שקרסה, בעצם שתיהן כבר לא קיימות, תימן שקרסה, לוב שקרסה. אתם רואים מה קורה, את הנהירה של מיליונים לאירופה, נסים על נפשם, ויש לנו דאעש בגולן בצד השני, ודאעש פה לא רחוק בצד השני. מצרים נאבקת בזה, ירדן נאבקת בזה, אנחנו בעצם נמצאים בעין הסערה, ויחסית כמובן למרחב אנחנו המדינה היציבה ביותר, השקטה ביותר, הבטוחה ביותר.

 

נתניהו 7 נתניהו 6 נתניהו 5 נתניהו 3 נתניהו 2 נתניהו 1 בנצי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.