נתניהו הציע לדרעי :"קח את התחבורה" (שידור חוזר)

ראש הממשלה נפגש עם יו"ר ש"ס והציע לו את תיק התחבורה- ככל הנראה בשל כוונתו לתת את מינהל התכנון ליו"ר כולנו משה כחלון. דרעי טרם השיב להצעה – ש"ס בתגובה "אנחנו לא מתעסקים בתיקים", על האפשרות שיסגרו עם נתניהו: "זה לא יקרה בשבוע הקרוב".

 

הקרב על תיק הפנים עם כחלון הביא את ראש הממשלה להצעה יוצאת דופן עבור יור שס אריה דרעי,  ראש הממשלה בנימין נתניהו הציע ליושב ראש ש"ס אריה דרעי את תיק התחבורה,  בשל כוונתו להעניק את מינהל התכנון ליושב ראש כולנו משה כחלון. דרעי טרם השיב להצעה.


דרעי אמור היה להתמנות לתפקיד שר הפנים, הכולל גם את מינהל התכנון, כך גם הצהיר ערב הבחירות, אלא כחלון, שצפוי להתמנות לתפקיד שר האוצר, דרש לקבל לידיו את מינהל התכנון  לצורך "כלי עבודה" להוצאה לפועל של שורת רפורמות כלכליות.

בנתיים, דרעי טרם השיב סופית להצעת נתניהו מה שמנוע בשלב זה סיכום סופי עם כחלון.

בתגובה לפרסומים לפיו הציע נתניהו ליושב ראש ש"ס אריה דרעי את תפקיד שר התחבורה, נמסר מש"ס כי " אנחנו לא מתעסקים בתיקים, עדיין לא סיכמנו את הנושאים הכלכליים והחברתים. אנו ממתינים שצוות המו״מ יתקדם ורק אחכ נתקדם עם התיקים, זה לא יקרה בשבוע הקרוב".

שלשום נפגשו כחלון ונתניהו למה שהוגדר על ידי מקורבים "פגישה מכרעת". על פי הדיווח, השניים סיכמו ביניהם את כל סוגיות הליבה ולא נותרו ביניהם מחלוקות מהותיות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.