נתניהו השתתף בקביעת מזוזה ב'טנק מצוות' של חב"ד

ניידות חב"ד פזורות ופועלות ברחבי הארץ. כיום נחנכה הניידת הפעילה השמינית, שהיא העשרים במספר הכולל לאורך שלושים השנים האחרונות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה השתתפו הערב (ה') בטקס קביעת מזוזה בטנק חב"ד (ניידות חב"ד), שהתקיים במעון ראש הממשלה בירושלים.

ניידות חב"ד פזורות ופועלות ברחבי הארץ. כיום נחנכה הניידת הפעילה השמינית, שהיא העשרים במספר הכולל לאורך שלושים השנים האחרונות.

רה"מ נתניהו כתב בספר האורחים של הטנק, "לכבוד דוד נחשון, למכובדיי הרבנים, לידידי נפשנו – רעייתי שרה ואני נרגשים מן הידידות רבת השנים בינינו, ומן ההשראה הבלתי נדלית ששורה עלינו ממפגשים עם הרבי מלובביץ', מגדולי המנהיגים הרוחניים שקמו לעם ישראל".

"חזקו ואמצו במלאכתכם הקדושה, בנימין נתניהו", סיים ראש הממשלה את ההקדשה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נתניהו יודע שהסכנה ברורה, על חוק הגיוס - נתניהו רוצה להעביר את החוק כמו שהוא, את הנוסח של משרד הביטחון ללא שינויים, יש לו במקרה הזה את תמיכת הרשעים, המסריחים, המסיונרים, העמלקים, מכת ערב רב, לפיד וליברמן. אבל מתברר שזה מלחמה כרגע מול כל החרדים.

  הסכנה ברורה, על חוק הגיוס – נתניהו רוצה להעביר את החוק כמו שהוא, את הנוסח של משרד הביטחון ללא שינויים, יש לו במקרה הזה את תמיכת הרשעים, המסריחים, המסיונרים, העמלקים, מכת ערב רב, לפיד וליברמן. אבל מתברר שזה מלחמה כרגע מול כל החרדים.

  וגם ליברמן שם רשעים ירקב, זה הוא הגוזר על החרדים – גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה. הוא מדבר ברבים כשונא עולמי של התורה הקדושה, שונא החרדים, שונא התמימים, שונא הקב"ה, שונא מצות ד' ית' שמו.

  ליברמן שם רשעים ירקב שאין לו ולכל החכי"ם שהם בעד הניוס כולל חכי"ם מדגל
  וכו' אין חלק לעולם הבא, ליברמן ולפיד הם שונא תורה, אנושיות וחרדים. הום "רומסים ודורסים ברגל גאה כל דבר שבקדושה, אין במדינה אדום שנוא יותר מליברמן. אביגדור ליברמן ידוע – כרשע, עריץ, שמתאכזר לא מהיום לתורה ולמצוות, שונא את השם את התורה, האנושיות והחרדים – רומס ודורס ברגל גאה כל דבר שבקדושה.

  הוא קורא להכניס גרים לישראל נגד דעתה של רבנים, כאילו ומדובר כאן באדם שיש לו 175 מנדטים. בקושי 6 מנדטים יש לו. יש כאן ריב עם חמור אחד, עריץ ורשע, שיש לו שנאה לתורה ולחרדים, ולכל דבר שבקדושה. אני בטוח אם יעשו סקר ימצאו שאין במדינה אדם שנוא יותר ממנו.

  המלחמה היא נגדו היינו נגד הס"ם. הוא הכי אכזרי במדינה. אנחנו רק מבקשים שישימו אותו שגריר בנורבגיה, כמו שכתוב בתורה שהארץ מקיאה את הרשעים. אולי אז יאהבו אותו. חייבים לזכור: כל מי שהרים יד בעד שוויון בנטל וסנקציות פליליות בממשלה הקודמת, אין לו חלק לעולם הבא וחלק בתורה. פשוט כפשוטו ממש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב