נתניהו התארח במסעדה שמציעה טריפות

כך נחשף הבוקר על ידי עיתונאי הארץ ספי הנדלר בחשבון הטוויטר שלו. הנדלר שמתלווה אל המסע של ראש הממשלה לפירנצה צייץ הבוקר תמונה מהמסעדה שבה נתניהו התארח אמש מסעדת אנוטקה פינקיורי, מבדיקה פשוטה באתר האינטרנט של המסעדה ושיטוט מהיר בתפריט עולה כי המסעדה מציעה טריפות לאורחים

כך נחשף הבוקר על ידי עיתונאי הארץ ספי הנדלר בחשבון הטוויטר שלו. הנדלר שמתלווה אל המסע של ראש הממשלה לפירנצה צייץ הבוקר תמונה מהמסעדה שבה נתניהו התארח אמש מסעדת אנוטקה פינקיורי, מבדיקה פשוטה באתר האינטרנט של המסעדה ושיטוט מהיר בתפריט  עולה כי המסעדה מציעה טריפות לאורחים.

טרם התקבלו תגובות הפוליטקאים החרדים, יחד עם זאת כבר צוטטו באתרים שונים "גורמים פוליטיים" שככל הנראה סירבו להזדהות, על כך שהם מרגישים ,פגועים מהזלזול המופגן של ראש הממשלה, והביעו אכזבתם מראש הממשלה.

"מי שמתבסס על קהל בוחרים שומרי מסורת ואוהדי דת לצד היותו שותף בכיר של המפלגות החרדיות, היה צריך לנהוג ביתר רגישות וזהירות בפרט שתמיד הוא מדבר גבוהה גבוהה על היחס החם שלו למסורת ישראל ולתנ"ך.

מילא אם היה מדובר בביקור פרטי או חופשה משפחתית – שזה גם חמור, אבל בביקור רשמי, הרי שמדובר בזלזול מופגן ובפגיעה של ממש ברגשות הציבור הדתי והחרדי בארץ ובתפוצות" צוטטו אותם גורמים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.