נתניהו: "התקשורת מתעלמת מאיתנו ואנחנו מתעלמים מהתקשורת"

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו התייחס היום בפתח ישיבת סיעת הליכוד לכך שהתקשורת לא מסקרת את ההישגים המדיניים שלו,

 

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו התייחס היום בפתח ישיבת סיעת הליכוד לכך שהתקשורת לא מסקרת את ההישגים המדיניים שלו,  "אני מבטיח לכם דבר אחד, ההערכה שלי היא שלא תשמעו על זה מילה בתקשורת, כמה מזה תשמעו? יש 300 ביקורים, ספרתי, של מנהיגים בישראל בשנה. זה נשיאים, ראשי ממשלה, שרי חוץ, סנאטורים, חברי פרלמנט מובילים. הצפה. כמה שומעים מזה?

על יפן שמעתם? בטח, אם שמים נעל על השולחן אז שמעתם, אבל ראש ממשלת יפן שבא הנה לביקור שני, אני יכול לספר לכם שיפן, שהיא גם מעצמה עולמית, ההשקעות מיפן בישראל עלו בשנים האחרונות פי 44. אבל צריכים נעל על השולחן כדי לשמוע.

נתניהו הוסיף "אני מספר לכם את זה מפני שיש פה התעלמות שיטתית. אתן לכם דוגמה מהיום. גואטמלה הייתה המדינה השנייה אחרי ארה״ב שהכירה בישראל אחרי הכרזת העצמאות והמדינה השנייה אחרי ארה״ב שהכירה בירושלים כבירת ישראל והעבירה את שגרירותה לירושלים. אבל קרה להם אסון טבע, הר געש התפרץ, החריב שם כפרים, מתו שם אנשים וישראל נחלצת לעזור להם. שלחה משלחת אחת, עכשיו שלחנו סיוע נוסף בתרופות לילדים, טיהור מים, עוזרים להם לבנות כפר מחדש שנחרב. הם קוראים לרחוב שם ״רחוב ירושלים״.

ראש הממשלה המשיך לתקוף את התקשורת ואמר "בדרך כלל התקשורת כן מסקרת את המשלחות האלה אבל פה קרתה תקלה. רעייתי שרה הייתה חלק מהמשלחת. היא הוזמנה על ידי רעיית הנשיא של גואטמלה, מקבל אותם נשיא גואטמלה ומשתתף באירועים הללו, שידורים חיים במשך שלושה ימים בגואטמלה, כל העמודים הראשיים של העיתונות, 17 מיליון אזרחי גואטמלה נחשפים למדינת ישראל בצורה היפה ביותר שאפשר. באמת תרומה משמעותית להסברה הישראלית. מה שמעתם כאן? אפס. כמעט אפס, כי כמה עיתונאים כן כתבו על זה אבל השמיצו והכפישו".

נתניהו סיים ואמר "יש כאן כלל: הדבר הראשון שצריך להבין זה שיש לנו הישגים אדירים בעולם כולל בעולם הערבי שלא היו לנו אף פעם. למדיניות שאנחנו מובילים ביחד יש תוצאות נפלאות. דבר שני, התקשורת מתעלמת מאיתנו. דבר שלישי, אנחנו מתעלמים מהתקשורת, נמשיך לעשות את הדברים החשובים למען מדינת ישראל ולמען אזרחי ישראל ולמען מעמדנו בעולם״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.