נתניהו התרגש ממפגן התמיכה: "בעזרתכם ובעזרת השם אמשיך להילחם"

ראש הממשלה בנימין נתניהו יצא לקראת ערב מבית המשפט המחוזי בירושלים. לאחר הקראת כתב האישום והודה לאלפי תומכיו. הצטרפו לשידור החי

ראש הממשלה בנימין נתניהו יצא לקראת ערב מבית המשפט המחוזי בירושלים. לאחר הקראת כתב האישום. הדיון הבא ייערך בעוד כחודשיים, ב-19 ביולי, ללא נוכחותו של ראש הממשלה.

לאחר שיצא, שיגר נתניהו מסר למעריצו וכתב: "תודה על התמיכה האדירה!". אמר נתניהו. "בעזרתכם ובעזרת השם אמשיך להילחם".

"מה שעומד היום למשפט זה הניסיון לסכל את רצון העם", כתב נתניהו. "להפיל אותנו, את המחנה הלאומי, באמצעות תיקים תפורים והזויים".

נתניהו שהתרגש מהאלפים שבאו לבית המשפט כתב: "בעזרתכם ובעזרת השם אמשיך להילחם. מדינת ישראל היא שליחות חיי ואמשיך ביתר שאת לשמור עליה ועליכם. להחזיר את מקומות העבודה שאיבדנו בקורונה ולשמור על הביטחון שלכם".

נתניהו הוסיף: "מדינת ישראל היא שליחות חיי ואמשיך ביתר שאת לשמור עליה ולשמור עליכם. להחזיר את מקומות העבודה שאיבדנו בקורונה ולשמור על הביטחון והחיים שלכם". בתוך כך, לאחר שעורכי דינם של הנאשמים התלוננו בפני בית המשפט על ריאיונות שנתנו עדי תביעה לתקשורת, הפרקליטות הודיעה שבכוונתה להבהיר לכלל עדי התביעה שחל עליהם איסור להתראיין.

ראש הממשלה הגיע לבית המשפט כשהוא מוקף בחברי כנסת ושרים מטעם הליכוד, נתניהו תקף את אנשי הפרקליטות והתקשורת. לדיון התלווה גם בנו אבנר. אך הבן יאיר נתניהו, נשאר בבלפור ותקף בטוויטר את הפרקליטות "אלוביץ' לא הרוויח!", כתב יאיר נתניהו. "בזק הרוויחה. למה בזק ו-וואלה לא הועמדו לדין? למה הכסף לא חולט? יש כסף של 'שוחד' ומנדלבלוף לא חילט את הכסף ומחזיר אותו לציבור? הכיצד?".

 

צילום: לע"מ

נתניהו הוסיף: "איך זה שבזק כל כך הרוויחה מזה אם המניות שלה התרסקו, והיא נדפקה על ידי נתניהו ברפורמת השוק הסיטונאי? איך בכלל נתניהו 'נתן משהו', כשהוא בסך הכל קיים חתימה על מיזוג עליו עבדו עשרות רגולטורים והיועמ"שים במשך עשור?"

מוקדם יותר מסר נתניהו הצהרה לוחמנית עם הגיעו לבית המשפט: "מה שעומד היום למשפט זה הניסיון לסכל את רצון העם, ולהפיל אותי ואת מחנה הימין. למעלה מ-10 שנים שהשמאל לא מצליח לעשות זאת בקלפי. גורמים במשטרה והפרקליטות חברו יחד לעיתוני השמאל כדי לתפור לי תיקים הזויים במטרה להרחיק את מחנה הלאומי מהנהגת המדינה. שנים רבות לא אכפת להם אם יבוא פודל צייתן מהימין, אבל אני לא פודל, אני לא מוכן לעקור יישובים ולכן צריך להפיל אותי בכל דרך".

 

שידור חי מערוץ 12


"אתמול הטיף אלשיך בצדקנות על טוהר מידות", תקף נתניהו את מפכ"ל המשטרה לשעבר. "זה אותו אלשיך שהבעיר מיליונים מכספי המיסים, זה אותו אלשיך שתפל עליי עלילת שווא כאילו שלחתי חוקרים פרטיים נגדו ונגד חוקרי המשטרה. אני עדיין מחכה להתנצלות. החקירות זוהמו ונתפרו מהרגע הראשון. מה הפלא שנגמרו בכתב אישום מופרך ותפור?".

ראש הממשלה הוסיף: "פעמיים בשנה התערבה חבורת 'רק לא ביבי' בבחירות. ערב בחירות 2019 מיהרו לפרסם כתב חשדות נגדי. הם חשבו שאני והליכוד נתסרק בבחירות וזה לא קרה, ואז הם עשו את זה עוד פעם – עם כתב האישום. עשו הכול כדי שלא אהיה ראש ממשלה. אבל, אזרחי ישראל, אתם הרבה יותר חכמים ממה שהחבורה הזאת חושבת עליכם ועלינו. נתתם לליכוד יותר קולות ממה שכול מפלגה קיבלה אי פעם. אני ניצב היום מולכם בגו זקוף ובראש מורם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.