נתניהו ויעלון החליטו: גדי איזנקוט – הרמטכ"ל הבא של צה"ל

גדי איזנקוט -הוא הרמטכ"ל הבא של צה"ל: ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון משה יעלון החליטו ערב שבת (שישי) על זהותו של הרמטכ"ל ה-21 של צה"ל, הצמד ימליצו לממשלה על מינויו של האלוף גדי איזנקוט לתפקיד.

גדי איזנקוט -הוא  הרמטכ"ל הבא של צה"ל: ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון משה יעלון החליטו ערב שבת  (שישי) על זהותו של הרמטכ"ל ה-21 של צה"ל, הצמד ימליצו לממשלה על מינויו של האלוף גדי איזנקוט לתפקיד.

הודעה רשמית של שתי הלשכות על ההחלטה תימסר  אחרי צאת השבת.

י נתניהו ויעלון החליטו בערב שבת  על המינוי. ראש הממשלה ושר הביטחון שוחחו הבוקר עם האלוף איזנקוט, המכהן כסגן הרמטכ"ל, והודיעו לו על כי החליטו למנותו למפקד הבא של צה"ל.

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון הגיש כבר לפני שבועיים לראש הממשלה בנימין נתניהו את שם המועמד שלו לתפקיד הרמטכ"ל ה-21 של צה"ל, אולם רק כיום החליטו השניים סופית למנות את איזנקוט. על פי ההערכות, האלוף יאיר גולן, שהיה אף הוא בין המועמדים לתפקיד, ימונה לסגן הרמטכ"ל.

"לאורך כל הדרך אנחנו גאים בו, לא רק ברמטכ"לות", סיפרה הערב קרובת משפחתו של הרמטכ"ל המיועד. "עם ישראל זכה ברמטכ"ל מצוין. אמא שלו דתייה – ולא הודענו לה עדיין", חשפה. בשבוע הבא יתייצב איזנקוט שפני ועדת טירקל לאישור מינויי בכירים – ולאחר שזו תאשר כי הוא כשיר לתפקיד, מינויו יובא בפני הממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.