נתניהו וליברמן במסר מאיים לאיראן

ראש הממשלה ושר הביטחון התייחסו לניסיונות האיראניים לחבל במעבר הסדיר של ספינות במזרח התיכון ואיימו בתגובה קשה

ראש הממשלה בנימין נתניהו, נאם הערב (ד') בטקס סיום קורס חובלים בבסיס חיל הים בחיפה, והתייחס לאיראן. "הים מספק לנו הזדמנויות רבות, מעל הכל הים מגדיל את השטח הקטן של מדינת ישראל ומאפשר לנו לפרוס את כלי השיט שלנו מעל המים ומתחת למים במרחב עצום. זה נותן למדינת ישראל כוח עצום."

"בתחילת השבוע היינו עדים להתנגשות חריפה מול גרורותיה של איראן שניסו לחבל בשיט הבינלאומי במצרים בפתחו של ים סוף. אם איראן תנסה לחסום את מצרי באב אל-מנדב, אני משוכנע שהיא תמצא את עצמה מול קואליציה בינלאומית נחושה למנוע ממנה זאת. קואליציה זאת תכלול גם את מדינת ישראל על כל זרועותיה", סיכם נתניהו.

שר הביטחון, אביגדור ליברמן הוסיף, "לאחרונה שמענו איומים לפגוע בספינות ישראליות בים סוף. אני מסתכל על האנשים מסביבי, הנמצאים כאן, וחבל שגם אויבנו לא יכולים לראות אתכם ולהבין שאנו ערוכים היטב לתת מענה לכל איום. גם בים סוף. גם בצפון. וגם בדרום".

"אני רוצה להדגיש: צה"ל ערוך ומוכן לתת מענה בשתי חזיתות בו זמנית, וגם בים סוף. רק שבמקרה כזה נהיה פחות בררנים והפגיעה באויבינו תהיה קשה יותר.
אני מקווה שהם יקחו את זה בחשבון", דברי שר הביטחוןן.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גפני אחרי 30 שנה הגיע הזמן לומר די סיים את תפקידך גם לך יש מחליפים. מעטים האנשים שיודעים לומר סיימתי את תפקידי והגיע הזמן ללכת. כנראה גם גפני המשופשף לא מבין שתם זמנו. אילו היה מבין איזה אמבוש מחכה לו הוא היה מתכנן את פרישתו בכבוד. בטוחני שגם מרן הרב שך זצוק"ל, לא היה מאפשר לגפני לחמם את הכיסא 30 שנה בכפירה בקב"ה. אתם מבינים 30 שנה הבחור מחמם את הכיסא וחושב שכולנו מטומטמים והוא היחיד שמציל את אותנו. מוישלה גפני יש יותר מוכשרים ממך ותן לנו להשפיע ולהצליח. מעריכים אותך על הכל אבל הגיע הזמן לקחת פסק זמן וללכת הבייתה. לפני שמישהו ייאלץ אותך שתלך ולא בכבוד אלא עם פצצת סירחון שתריח הרבה מאד זמן. בשבילך ובשביל כבוד משפחתך אפשר לנו לא לפתוח את תיבת הפנדורה ולסיים בכבוד. בכנסת הבאה שבהמלצת כל הגורמים כדאי מאד למענך ולמען משפחתיך שלא ייאלצו לבקר אותך מאחורי סורג ובריח שתלך לכולל ללמוד כפי שהיה נוהג לומר שלמה לורנץ שהוא מתגעגע לכולל. משה גפני. ארוז ציוד, לך הביתה, וסע לשלום.

  גפני אחרי 30 שנה הגיע הזמן לומר די סיים את תפקידך גם לך יש מחליפים. מעטים האנשים שיודעים לומר סיימתי את תפקידי והגיע הזמן ללכת. כנראה גם גפני המשופשף לא מבין שתם זמנו. אילו היה מבין איזה אמבוש מחכה לו הוא היה מתכנן את פרישתו בכבוד. בטוחני שגם מרן הרב שך זצוק"ל, לא היה מאפשר לגפני לחמם את הכיסא 30 שנה בכפירה בקב"ה.

  אתם מבינים 30 שנה הבחור מחמם את הכיסא וחושב שכולנו מטומטמים והוא היחיד שמציל את אותנו. מוישלה גפני יש יותר מוכשרים ממך ותן לנו להשפיע ולהצליח. מעריכים אותך על הכל אבל הגיע הזמן לקחת פסק זמן וללכת הבייתה. לפני שמישהו ייאלץ אותך שתלך ולא בכבוד אלא עם פצצת סירחון שתריח הרבה מאד זמן. בשבילך ובשביל כבוד משפחתך אפשר לנו לא לפתוח את תיבת הפנדורה ולסיים בכבוד.

  בכנסת הבאה שבהמלצת כל הגורמים כדאי מאד למענך ולמען משפחתיך שלא ייאלצו לבקר אותך מאחורי סורג ובריח שתלך לכולל ללמוד כפי שהיה נוהג לומר שלמה לורנץ שהוא מתגעגע לכולל.

  משה גפני. ארוז ציוד, לך הביתה, וסע לשלום.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב