נתניהו ולפיד תוקפים: "לפעול נגד האירוע של הקיצונים בירושלים"

"יש לחקור את התקרית. בפורים הם תלו בובות של חיילים ממרפסות, שבוע שעבר הם פרצו לבסיס צבאי ועכשיו שרפו בובות. האם ישראל היא עדיין מדינת חוק?".

אירוע ביש התרחש אתמול בירושלים, כאשר קיצונים חרדים שרפו בובה בדמות חייל חרדי במדורת לג' בעומר, האירוע העסיק את התקשורת הכללית במהלך הלילה.

והבוקר רה"מ בנימין נתניהו גינה בחריפות את שריפת הבובה אמש ואמר  – "אתמול היה אירוע מתועב בירושלים. פלג קיצוני שרף בובות של חיילי צה"ל. אני מצפה ממנהיגי הציבור לגנות את הדבר הזה ומהמשטרה לפעול".

גם שר האוצר לשעבר יאיר לפיד שמשתדל להתקרב לדת לאחרונה הגיב על שריפת הבובה במדורה ואמר "יש לחקור את התקרית. בפורים הם תלו בובות של חיילים ממרפסות, שבוע שעבר הם פרצו לבסיס צבאי ועכשיו שרפו בובות. האם ישראל היא עדיין מדינת חוק?".

עוד הוסיף לפיד "אין בעיה למצוא את האחראים, אין בעיה לעצור אותם, אין בעיה להגיש כתבי אישום חמורים. זה לא מאבק בין חרדים לחילונים, רוב מוחלט של חרדים סולדים ומזועזעים כמו כל אזרחי ישראל ממעשי הטירוף".

עסקנים ואישי ציבור מהמגזר החרדי דווקא בחרו לתקוף את התקשורת הכללית ואת הפוליטיקאים שמתייחסים לשריפת הבובה ואמרו "במקום להתעסק במאות אלפי יהודים שהגיעו למירון לחגוג את הילולה הגדולה בעולם, הם מעדיפים להתעסק עם ארבעה קיצונים חסרי חיים ולתת להם במה שתגרור פרובוקציה נוספת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.