נתניהו: "חמאס חטף את הנערים", דיווח: הצבא שוקל גיוס מילואים (וידאו)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מאשים הבוקר את חמאס בחטיפת הנערים בגוש עציון: "מי שביצע את חטיפת הנערים שלנו אלה אנשי החמאס – אותו חמאס שאבו מאזן עשה איתו ממשלת אחדות, לזה יש השלכות חמורות", אמר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה. בחמאס מכחישים

לקראת מבצע צבאי נרחב? גורם צבאי בכיר אמר הבוקר כי צה"ל שוקל גיוס מילואים בעקבות המצב. לפי שעה טרם ברורים התזמון וההיקפים של גיוס כזה.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, פתח הבוקר את ישיבת הממשלה בהתייחסות לחטיפת הנערים בגוש עציון. "הבוקר אני יכול לומר את מה שנמנעתי מלומר אתמול לפני גל המעצרים הנרחב של אנשי החמאס ביהודה ושומרון. מי שביצע את חטיפת הנערים שלנו, אלה אנשי החמאס – אותו חמאס שאבו מאזן עשה איתו ממשלת אחדות, לזה יש השלכות חמורות", אמר נתניהו.

צפו בדבריו הבוקר – באדיבות רשת

[alooma ref="bibi_sync_vtr2_n20140615_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]
לדבריו, "ברגע זה אנחנו מתמקדים בכל המאמצים שלנו להשבת החטופים הביתה. לפני הגיעי לכאן שוחחתי שוב עם המשפחות ואני מוסר להם כאן משולחן הממשלה את החיבוק והעידוד שלנו ואני יודע שאני מדבר בשם כל חלקי העם".

 

מנגד, בחמאס טוענים כי הם אינם קשורים לחטיפה. סאמי אבו זוהרי, דובר חמאס, אמר: "הצהרותיו של נתניהו טפשיות וחסרות ביסוס מודיעיני. אנו מטילים על נתניהו את האחריות על ההסלמה נגד עמנו ומנהיגנו בגדה", הצהיר אבו זוהרי.

כזכור, הפלסטינים דיווחו בשעות האחרונות כי עשרות בכירים בחמאס נעצרו במהלך הלילה בשטחי יו"ש, ביניהם: חסאן יוסוף מבכירי חמאס ביו"ש, השר לשעבר לענייני ירושלים מטעם חמאס חאלד אבו עראפה, שר האסירים לשעבר וואספי קבעה וחברי פרלמנט מטעם חמאס.

כמו כן, נעצרו גם שני בכירים בג'יהאד האיסלמי באזור ג'נין ששוחררו בעת האחרונה ממעצר מִנהלי לאחר ששבתו רעב בכלא.

בתוך כך, לפני זמן קצר דווח כי סוללת כיפת ברזל נפרסה ליד אשדוד זאת בשל תקיפת חיה"א בעזה אמש.

ימים של חרדה. צפו בסיכום 2 היממות הראשונות של המשבר – באדיבות רשת:
[alooma ref="20hatifa2_vtr2_n20140614_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קריאת תהילים משותפת, כל אחד קורא פרק אחד, ביחד משלימים את ספר תהילים. http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=oOG2UOUY3c

  יעקב נפתלי בן רחל דבורה,
  גלעד מיכאל בן בת-גלים,
  אייל בן איריס תשורה,

  בנט ולפיד: הרשעים הכל בגללכם, החטיפה, כי לא עשינו רצון ד' יש מיעוט בתורה יש חוקים אנטי דתיים יש התעללות במיעוטי יכולת יש שנאת אחים.. הקב"ה לא ישתוק על הכאב הגדול של בניו, הכל כדי לעורר אותנו, והכל בשביל קצת כסף.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. נתניהוא עובד עלינו, לא צריכים צה"ל – רק הקב"ה יעזור לנו. תמשיכו להתפלל!!! קריאת תהילים משותפת, כל אחד קורא פרק אחד, ביחד משלימים את ספר תהילים. http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=1tIVvTM3U

  אבל אנחנו אשמים… לצערינו הכל מגיע מן השמים, משום שהחרדים שותקים על ביזוי חפירת קברי יהודים בב"ש, ושם חופרים רק בהתר "רב אחד המתיר" וכו' הכל בשביל קצת כסף.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב