נתניהו ייחקר באזהרה? רוה"מ חשוד בקבלת שוחד – צפו

הפרשן המשפטי של ערוץ 2 גיא פלג, חשף באולפן שישי פרטים חדשים על פרשת ראש הממשלה, כעת מתלבטים בפרקליטות האם לחקור את ראש הממשלה באופן אישי באזהרה בשל חשד ללקיחת שוחד. צפו.

בפאנל הפרשנים של ערוץ 2 נחשף פרטים חדשים על הבדיקה נגד ראש הממשלה. הפרשן המשפטי של ערוץ 2 גיא פלג, חשף באולפן שישי כי  ישנה בדיקה משמעותית, וכעת מתלבטים בפרקליטות האם לחקור את ראש הממשלה באופן אישי באזהרה בשל חשד ללקיחת שוחד.

בתווך, יש ויכוחים בתוך הפרקליטות לבין היועץ המשפטי לממשלה האם לעבור לחקירה פלילית.

צפו בפאנל באדיבות רשת

במקביל, לגבי פרשת מעונות ראש הממשלה מסתמן כי יוגש כתב אישום נגד רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו בפרשת מעונות ראש הממשלה. המניע להחלטה המתגבשת היא שלדעת החוקרים לא ניתן יהיה להפריד בין מעשיה של שרה נתניהו לחשודים נוספים – עזרא סיידוף, סמנכ"ל משרד ראש הממשלה, והחשמלאי אבי פחימה.

בניגוד לפרסומים – התיק לא נסגר. הוא נשלח לפרקליטות מחוז ירושלים והיא העבירה אותו להשלמת חקירה כדי להחליט אם יש מקום להגיש כתב אישום נגד שרה נתניהו.

תגובת ראש הממשלה לדיווח בערוץ 2: "הטענות בנוגע לרעיית ראש הממשלה מגוחכות. הגברת נתניהו פעלה כדין וכל הטענות נגדה מופרכות. זהו חלק ממסע ציד נואש שעושים גורמים הרוצים להפיל את ראש הממשלה ולא בוחלים באמצעים לרבות האשמות סרק נגדו ונגד בני משפחתו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.